Як випікати пісочне тісто. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Пісочне тісто готується швидко і легко. Випічка з нього виходить розсипчастою завдяки великому вмісту жиру - маргарину або вершкового масла. Проте, щоб результат перевершив всі очікування, необхідно дотримуватися певних правил випікання пісочного тіста.
Вам знадобиться
  Інструкція
  1
  При приготуванні тесту стежте, щоб воно не почало блищати, це ознака того, що масло розплавилося. А значить, тісто буде кришитися і погано розкочуватися. Якщо таке сталося, охолодіть його і розкачайте на посипаній борошном дошці, тоді воно прийме і збереже будь-яку форму.
  2
  Товсті шматки пісочного тіста погано пропікаються, тому для печива, тортів і тістечок розкочуйте пласт не більше 5-8 сантиметрів. Товсті шари випікайте при низькій температурі, а тонкі, навпаки - при високій.
  3
  Намагайтеся, щоб пласти тіста для кожного виду виробів мали однакову товщину, інакше при випічці одні можуть підгоріти, а інші не пропектися.
  4
  Змащувати деко при випічці пісочного тіста не потрібно, так як воно і так жирне і прилипати не буде.
  5
  Для випічки виробів з пісочного тіста викладіть їх на деко, кілька разів наколи виделкою і випікайте в попередньо нагрітій духовці.
  6
  Застава вашого успіху, безумовно, залежить і від правильного приготування тіста. Якщо ви місите його вручну, стежте щоб руки та інгредієнти були охолодженими. Це важливо, щоб волога, яка знаходиться в маслі, могла випаровуватися в процесі самого вимішування, а не раніше, інакше тісто вийде пухким. Вимішування тесту здійснюйте двома руками від країв до центру, поступово захоплюючи борошно. Сухі компоненти завжди змішуйте з борошном, а рідкі - з яйцями.
  7
  Перед тим як розгортати тісто , помістіть його в холодильник приблизно на 20-30 хвилин. Для випічки дрібних виробів беріть тісто невеликими порціями, а інше зберігайте в холодильнику до моменту застосування.
  8
  Якщо випічка почне пригорати, накрийте її пергаментним папером. Нею ж можна викласти і деко перед випіканням.
  9
  Термін зберігання пісочного тіста в замороженому вигляді - 2-3 місяці.
  10
  Готові пісочні вироби мають світло-коричневий або золотистий відтінок.