Як в Firefox подивитися пароль. Як подивитися паролі в історії firefox.

У браузері Mozilla Firefox передбачена можливість збереження налаштувань для інтернет-сторінок і запам'ятовування паролів. Якщо вам необхідно подивитися, для яких ресурсів і якою пароль збережений, зверніться до інструментів програми.
Інструкція
1
Для того щоб браузер Mozilla запам'ятовував паролі, необхідно задати відповідні налаштування. Відкрийте браузер звичним для себе способом. У верхньому рядку меню виберіть пункт "Інструменти" і підпункт "Налаштування".
2
Відкриється нове діалогове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку «Захист». В групі «Паролі» встановіть маркер в поле «Запам'ятовувати паролі для сайтів». Застосуйте настройки кнопкою ОК. Тепер при введенні логіна і пароля на будь-якому ресурсі в вікні браузера буде з'являтися пропозиція зберегти пароль .
3
Щоб подивитися пароль , який запам'ятав Firefox, знову викличте з меню «Інструменти» вікно налаштувань і відкрийте вкладку «Захист». Натисніть на кнопку «Збережені паролі» в групі «Паролі». Відкриється додаткове вікно зі списком усіх інтернет-ресурсів, для яких браузер запам'ятав пароль .
4
У лівій частині вікна знаходиться адресу сайту, в правій - використаний для авторизації логін. Натисніть на кнопку «Показати паролі» в правій нижній частині вікна. Підтвердіть свої дії у вікні запиту. Дані у вікні змінять свій вигляд. Праворуч додасться ще один стовпець «Пароль».
5
Після перегляду необхідної інформації натисніть на кнопку «Сховати паролі», вікно прийме колишній вигляд. Щоб видалити зі списку пароль для певного ресурсу, виділіть відповідний рядок лівої кнопкою миші і натисніть на кнопку «Видалити». Будьте обережні, дана операція не потребує підтвердження.
6
Якщо хочете очистити весь список ресурсів, для яких Firefox зберіг пароль , натисніть на кнопку «Видалити все». У тому випадку, якщо ви не можете знайти Вас ресурс, скористайтеся полем «Пошук» у верхній частині вікна. В ньому не обов'язково вводити повну адресу. Для пошуку збігів досить декількох букв.
7
Зверніть увагу на кнопку «Винятки» у вікні налаштувань на вкладці «Захист». Якщо ви внесете адресу сайту в винятки, паролі для нього запам'ятовуватися не будуть, запит на збереження також не з'являтися.