Як у грі активувати консоль.

Консоль в комп'ютерних іграх - це найбільш зручний для більшості гравців спосіб вводити команди і приймати системні повідомлення. У деяких випадках консоль недостатньо просто відкрити, оскільки потрібна активація цього інструменту.
Інструкція
1
Запустіть на комп'ютері гру Counter Strike Source і розкрийте меню «Налаштування» верхньої сервісної панелі вікна програми. Вкажіть пункт «Додатково» і поставте прапорець в рядку «Включити консоль розробки" діалогового вікна. Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку OK.
2
Відкрийте Steam для активації консолі в ігровому додатку Dota 2. Розкрийте меню «Бібліотека ігор» верхньої сервісної панелі вікна програми і викличте контекстне меню гри Dota 2 кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості» і натисніть кнопку «Встановити параметри запуску» в діалоговому вікні. Надрукуйте -console в новому діалоговому віконці і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.
3
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Усі програми» для активації консолі Torchlight Chemax. Розкрийте посилання «Стандартні» і запустіть додаток «Блокнот». Відкрийте в ньому файл settings.txt, збережений в по наступному шляху ім'я_диска: Documents and Settingsімя_пользователяAppDataRoamingunic games orchlight, змініть значення рядка console = 0 на console = 1. Збережіть зроблені зміни і запустіть гру. Натисніть функціональну клавішу Shift і, не відпускаючи її, натисніть клавішу ~ (тильда) для активації консолі.
4
Для активації консолі в грі Team Fortress 2 запустіть гру і розкрийте меню «Налаштування» верхньої сервісної панелі вікна програми. Вкажіть пункт "Клавіатура" і перейдіть в розділ «Додатково». Застосуйте прапорець в рядку «Включити консоль розробника» і використовуйте клавішу ~ (тильда) для запуску консолі в грі.
5
Зверніть увагу на те, що для всієї серії ігор Hitman активація консолі здійснюється одночасним натисканням функціональних клавіш Shift і Esc.
6
Відкрийте в додатку «Блокнот» файл fallout.ini, що знаходиться в папці за наступним шляхом ім'я_диска: Мої документиімя_пользователяmy gamesfallout nv і змініть значення рядка bAllowConsole = 0 на bAllowConsole = 1 для активації консолі в грі Fallout New Vegas. Збережіть зроблені зміни і запустіть консоль, натиснувши клавішу ~ (тильда).