Як в Word видалити лінію. Як прибрати жирну горизонтальну лінію в ворде.

Горизонтальні лінії в документах текстового процесора Microsoft Office Word використовуються в якості елементів форматування тексту. Способів створення цих елементів існує декілька, в тому числі програма може сама прийняти рішення вставити лінію , наприклад, якщо користувач поставив кілька знаків тире поспіль і натиснув Enter. Операція видалення таких ліній нерідко стає головоломкою, оскільки абсолютно незрозуміло, до якого саме фрагменту тексту Word застосував форматування: до рядка, абзацу, сторінки або всього документа.
Інструкція
1
Встановіть курсор введення в рядок перед горизонтальною лінією і розкрийте в меню додатка, що випадає з варіантами оформлення кордонів абзаців. Це найостанніша - права нижня - піктограма в групі команд «Абзац» на вкладці «Головна». У списку варіантів виберіть «Ні кордону», після чого і лінія повинна зникнути. Якщо цього не відбудеться, повторіть операцію, перемістивши курсор введення на рядок нижче - під горизонтальну лінію .
2
У першому кроці описано видалення лінії, яка є елементом оформлення абзацу, але може виявитися, що це частина форматування сторінки. В цьому випадку, як і в попередньому, встановіть курсор над лінією, але використовуйте інший керуючий елемент з меню табличного редактора. Він поміщений в групу команд «Фон сторінки» вкладки «Розмітка сторінки» і позначений написом «Кордони сторінок». Клацніть по цій написи, і Word відкриє окреме вікно, складене з трьох вкладок. На вкладці «Сторінка» клікніть по іконці з підписом «ні» в колонці «Тип». Потім перейдіть на вкладку «Кордон» і виконайте те ж саме - виберіть таку ж піктограму з написом «ні» в лівій колонці «Тип». Потім натисніть кнопку OK і переконайтеся, що лінію вдалося знищити. Якщо цього знову не сталося - переходите до радикальних заходів.
3
Якщо іншого виходу немає, скасуйте форматування у всьому редагованому документі. Виділіть весь текст, вибравши пункт «Весь текст» в спадному списку «Виділити» групи команд «Редагування» на вкладці «Головна» або натиснувши поєднання клавіш Ctrl + A. Відразу за рискою між цією групою команд та сусідньої «Стилі», поруч з написом «Редагування», є маленька кнопка, яка відкриває окреме вікно «Стилі» - клацніть по ній. Виберіть самий верхній рядок у переліку стилів - «Очистити все» - і закрийте вікно. В результаті Word повинен прибрати всі елементи форматування тексту, включаючи і горизонтальні лінії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OVS6p3L5Egk
При введенні достатньої кількості символів «прочерк», «решітка» або «тире» (_, #, -) і наступному натисканні клавіші Enter, програма Microsoft Word може автоматично створити горизонтальну смугу, видалення якої здатне завдати чимало труднощів недосвідченому користувачеві.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Word
Інструкція
1
Визначте тип лінії, що підлягає видаленню: намальована, вставлена або створена форматом.
2
Виконайте клік миші на намальованій лінії і натисніть кнопку Del для виконання операції видалення.
3
Використовуйте можливості контекстного меню для альтернативного методу видалення намальованої лінії, що викликається кліком правої кнопки миші на поле обраного об'єкта. Вкажіть команду «Вирізати» і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.Невозможность виділення вибраної лінії є показником того, що лінія не є намальованою.
4
Виділіть рядки до і після вставленої в Word лінії і натисніть функціональну клавішу Del для виконання операції видалення.
5
Додайте кілька довільних літер до і після лінії і повторіть спробу видалення.
6
Використовуйте можливості контекстного меню для альтернативного методу видалення вставленої лінії, що викликається кліком правої кнопки миші на поле обраного об'єкта. Вкажіть команду «Вирізати» і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.Невозможность виділення вибраної лінії є показником того, що лінія не є вставленої.
7
Розкрийте пункт меню «Кордони і заливка» у верхній панелі інструментів вікна програми Microsoft Word для ініціації видалення лінії, створеної форматом і виберіть параметр «Тип» - «ні» (без рамки) на закладках «Кордон» і «Сторінка ».
8
Виділіть текст разом з лінією при неудаляемості лінії і вкажіть пункт «до тексту» в параметрі «Застосувати» цього ж вікна.
9
Помістіть курсор миші під підлягає видаленню смугу і натисніть функціональну клавішу Shift. Продовжуючи утримувати клавішу Shift, натисніть клавішу з зображенням стрілки, спрямованої вгору. Дочекайтеся моменту виділення підлягає видалення смуги і натисніть клавішу Del.