Як вибрати раковину.

До вибору раковини слід підійти серйозно, тому що цей предмет буде служити довгий час. Існує декілька різновидів цих сантехнічних приладів для ванної кімнати та кухні, вони зроблені з різних матеріалів. Підбирайте підходящу вам за формою і способом кріплення раковину , щоб вона ще довго радувала вас своїм естетичним виглядом.
Інструкція
1
Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлена раковина для ванної. Найчастіше їх роблять з кераміки. Такий виріб дуже міцне, подряпини й відколи з'являються лише від дуже необережного поводження. Волога на такий раковині не затримується, тому що у сучасної кераміки гладка НЕ пориста поверхню. Умивальники з фаянсу або фарфору гігієнічні та екологічно чисті.
2
Існують також вироби із сталі і чавуну, які звичайно покриті емаллю. Такі раковини піддаються корозії і мають стійкість до перепадів температури. Емальовані умивальники та мийки мають один недолік - покриття може зійти, особливо часто воно сколюється по краях.
3
Якщо у вас типова ванна кімната, візьміть раковину без отвору для установки змішувача. Вироби із захистом від переливів (переповнення) обов'язково повинні комплектуватися своїм кріпленням і сифоном, бо стандартні можуть не підійти.
4
Точно виміряйте місце, на яке ви збираєтеся встановити раковину . Це знання необхідне враховувати при покупці умивальніка- «тюльпан», тому що у таких виробів немає єдиного стандарту. Раковини можуть відрізнятися за своєю формою. Умивальнік- «тюльпан» складається з підставки, в якій заховані труби, і чаші. Цей тип раковин кріпиться до стіни.
5
«Тюльпан» може бути монолітним або мати окрему чашу (можна буде її зняти). Така раковина має свої недоліки: вона займає багато місця, а її підставка зазвичай занадто висока для маленьких дітей (70-80 сантиметрів). Але існують і умивальники, у яких можна регулювати висоту і нахил чаші.
6
Зверніть увагу на настінні раковини. Вони займають набагато менше місця, ніж «тюльпани», бо кріпляться до стіни кронштейнами. Крани таких умивальників можуть бути встановлені на самій раковині або на стіні. Головним недоліком настінних виробів є відкриті труби.
7
Існують також раковини, які йдуть в комплекті разом з шафою або вбудовуються мийки, що встановлюються в отвір меблів для ванної. Різноманітність форм таких виробів дозволить вам вибрати саме те, що прекрасно підійде до стилю кімнати.