Як в Фотошопі відкрити шари. Як відкрити кілька фото шарів в фотошопі.

Досить часто для зменшення ваги зображення фотографи відключають шари . Подібний крок дозволяє значно скоротити обсяг картинки, що особливо важливо при закачуванні файлу з інтернету для економії трафіку.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - встановлене програмне забезпечення - «Фотошоп», будь-яка версія;
  • - знімок, в якому потрібно відключити шари.
Інструкція
1
Як правило, файли зображень, що містять велику кількість шарів (особливо це стосується різноманітних фоторамок і шаблонів), досить об'ємні за вагою. Для деякого їх полегшення багато фотодизайнер відключають шари , які дуже легко відновити в будь-якій версії «Фотошопа». Особливо це затребувано при завантаженні зображень в інтернет.
2
Для роботи з зображенням і зменшення його ваги запустіть фоторедактор. В даному випадку краще використовувати будь-яку версію «Фотошопа».
3
У робочому вікні на верхній панелі меню знайдіть пункт «Файл». Він розташовується з лівого боку. Клікніть на цю кнопку і зі списку опцій виберіть «Зберегти як». Після чого у вікні, вкажіть місце розташування зображення, яке необхідно обробити.
4
Для зручності перегляду фотографій на вільному місці робочого простору клікніть правою кнопкою миші і виберіть вид «Ескізи сторінок». У нижньому рядку вкажіть формат використовуваного зображення. Для роботи з шарами найбільш кращі PNG і PSD.
5
Коли необхідна фотографія з'явиться в робочому вікні, приступайте до обробки шарів. Відкрити екран, в якому вони всі «висвітяться», можна, натиснувши на клавіатурі «гарячу» клавішу F7 або вибравши в панелі меню розділ «Вікно». Якщо ви вирішили скористатися другим варіантом, наступним вашим кроком буде вибір опції «Шари».
6
Після цього в додатковому вікні з'явиться перелік усіх наявних у фотографії шарів. Для їх включення/відключення достатньо в лівому стовпчику відкрився екрану клікнути лівою кнопкою миші у відповідних квадратах. «Побачити» шар допоможе проставлений знак «око». Якщо відключити дану піктограму, шар автоматично сховається з зображення.
7
Таким способом ви можете заховати або відкрити на фотографії частина шарів або все відразу.