Як виявити лідера.

Виявлення лідера в робочому колективі дає роботодавцю прекрасну можливість мати під рукою надійного людини, яка стане сполучною ланкою між ним і підлеглими. Але визначення головного серед безлічі людей не завжди просто.
Інструкція
1
Зверніть увагу на того, хто спілкується з усіма усталеними угрупованнями в офісі. Лідер ніколи не стане прив'язуватися до однієї групи, його ви помітите як з обговорюють квіти, так і з тими, хто жити не може без комп'ютерів.
2
Прослідкуйте, чия поява викликає найбільші емоції. Причому вони можуть бути і позитивними, і негативними. Лідеру часто заздрять ті, хто так і не зміг вибратися зі своєї шкаралупи. До головного в колективі люди тягнуться без особливих на те зусиль з його боку, він завжди оточений парочкою колег і знаходиться в центрі уваги.
3
Лідер, безсумнівно, буде володіти організаторськими здібностями, його будуть слухати і поважати всі члени колективу. При плануванні корпоративного заходу уважно стежте, хто буде брати на себе велику відповідальність і подавати свіжі ідеї, за ким будуть тягнутися інші співробітники. Саме така людина і є справжній лідер.
4
Той, до кого члени колективу звертаються за порадою, є справжнім лідером. Прохання про допомогу можуть бути пов'язані з роботою, особистим життям, захопленнями і будь-якими іншими сферами. Від кола питань і залежить ступінь впливу людини.
5
Лідер готовий брати на себе відповідальність. Це ще одна риса справжнього прихованого управлінця. Він не тільки здатний підняти колектив для роботи над проектом, але й у випадку невдачі поодинці понесе покарання. Сміливість і активність - ознаки істинного лідера .
Зверніть увагу
Лідер колективу і кращий працівник - не завжди одне і те ж обличчя. Часом той, кого так і хочеться звільнити за лінь і невиконання плану, стає необхідним для спілкування начальства і співробітників.
Корисна порада
Не варто боротися з лідером колективу, будучи начальником. Таке протистояння не приведе ні до чого хорошого. Подружитеся з ним, знайдіть точки дотику, і ваші співробітники почнуть інакше до вас ставитися.
Лідер - людина, що йде попереду групи. На нього орієнтуються всі члени колективу. Він поважаємо і любимо. Лідер не обов'язково має яскраво виражені організаторські здібності. Дуже часто саме прихований лідер має велику значимість для інших, ніж лідер, призначений учителем або досяг вершин влади силою і жорсткістю управління.
Вам знадобиться
  • Тести на виявлення лідерських якостей учнів, яскраві картинки-подарунки - по 3 на людину, додаткові картинки у дослідника (не менше 5-ти), матриця-схема зі списком всього класу для фіксування результатів вибору.
Інструкція
1
Вже в молодших класах вчитель може провести соціометричне дослідження на основі організації гри з дітьми. За день до цього заходу вчитель пропонує принести кожному учневі по 3 картинки. В день проведення гри він повідомляє дітям, що сьогодні вони будуть грати в гру «Секрет», тобто по секрету дарувати один одному подарунки. Всі діти виходять з класу, і вчитель займає їх будь-якою діяльністю: грає в рухливі ігри, читає і т.д. Діти по черзі заходять в клас і під наглядом дослідника кладуть картинки в щоденник трьом своїм друзям. Дослідник фіксує вибір у себе в матриці-схемі. Після закінчення гри дослідник підраховує кількість виборів (подарунків) у кожного члена колективу. Якщо хто-небудь з дітей не отримав картинку в подарунок, дослідник кладе йому одну картинку, щоб не було образливо. Справжня картина ієрархії соціальних статусів відображена у нього в схемі. Діти, які отримали максимальне число подарунків (5-6) і є лідерами . Але лідерство у малюків поки носить тільки емоційний характер: подобається - не подобається.
2
Для підлітків як визначення лідерів пропонується вже заповнити невелику анкету, що складається з трьох питань: кого б я запросив до себе на день народження, з ким би пішов у похід і з ким би хотів разом написати проект, реферат. Кожна відповідь складається з трьох прізвищ учнів класу. На кожне питання складається учителем матриця відповідей. Т.ч. виявляється емоційний, ділової та навчальний лідер в колективі. Перед проведенням дослідження учням повідомляється, що дослідження носить таємний (конфіденційний) характер. Ніхто не буде знати, хто кого вибрав, але анкети мають бути обов'язково підписані. Учитель бере на себе відповідальність за дотримання таємниці. Діти дізнаються тільки результат - хто є лідером в колективі, що і так для них найчастіше не є секретом.
3
У старших класах часто вже не потрібне проведення таких социометрических досліджень, а необхідно виявити особливості конкретного лідера (або лідерів) для направлення їх енергії в соціально-корисну діяльність. Для цього учневі необхідно відповісти на ряд питань про їх активності при проведенні шкільних заходів, умінні розв'язувати конфлікти, доводити свою точку зору; про оцінку своїх організаторських здібностей і ступеня задоволення від управління колективом.
Зверніть увагу
При проведенні будь діагностики на вивчення лідерства в групі, повинно бути присутні не менше 75% колективу.
Корисна порада
Проведення однієї діагностичної процедури - недостатньо для об'єктивного дослідження. Потрібно проведення 2-3-х діагностик для встановлення надійного результату.