Які бувають великодні ігри.

Великдень - це світлий, радісний свято. Напередодні прийнято пекти і освячувати паски, фарбувати яйця. Але древні традиції передбачають не тільки відвідування церкви і трапезу, але і самі різні розваги, ігри . Більшість з них пов'язана саме з фарбованими яйцями - їх б'ють, катають, ховають ...
Інструкція
1
Найвідоміша великодня гра - катання яєць. Для неї потрібна невелика дошка або шматок картону - «каток». З нього треба катати крашанки. Переможе той, чиє яйце «втече» далі. Можливі варіанти ігри . Наприклад, непогано покласти внизу дошки або картонки різні призи. Коли яйце, яке котить той чи інший гравець, торкнеться призу, переможець його забере.
2
Перевірка яєць на фортецю - інша популярна пасхальна забава. Учасники ігри сідають навпроти один одного і котять крашанки, щоб вони зіткнулися. Чиє яйце трісне, той програв. Переможець забирає яйце. Можна й не катати, а просто бити один об одного яйця. Виграє той, чиє залишиться цілим. Якщо шкода розбивати великодні символи, їх можна не бити, а просто крутити на рівній поверхні. Гравці розкручують яйця по команді, чиє буде обертатися довше, той виграв і забере крашанки суперників.
3
Є й рухливі ігри , в які традиційно грали і грають на Великдень. Наприклад, естафета. Для неї потрібні дві столові ложки і два пофарбованих яйця. Всі учасники розбиваються на команди і стають в шеренгу. Перший гравець тримає ложку з яйцем в руці і біжить до позначки «Фініш», а потім - назад. Потім він передає ложку з крашанки другому гравцеві і все повторюється. Ви ігри кість команда, яка раніше завершує естафету.
4
Ще одна прийнята на Великдень забава - пошук яєць. Ховають їх зазвичай дорослі, а шукають діти. Хто знайде більше всіх, той переміг. Можна розробити складний сценарій, розбити дітвору на кілька команд, для кожної скласти підказки-схеми або скласти віршики, які вказують на місця, де заховані крашанки. Або поруч з кожним яйцем покласти записку із зазначенням, де шукати наступне. Ще один варіант - пошук яєць «наосліп». Граючий спочатку дивиться, де лежить писанка, визначає кількість кроків до неї, а потім йому зав'язують очі, і він повинен дійти до яйця і взяти його. Загалом, все залежить від фантазії організаторів ігри .