Як швидко прибрати шишку.

Шишки утворюються при падінні або ударах, в результаті яких відбувається пошкодження тканин без порушення цілісності шкірного покриву. Проявляється така травма болями, освітою припухлості і синця.
Вам знадобиться
  • - холодова пов'язка, лід, грілка з холодною водою;
  • - «Рятувальник», «Троксевазин», «Троксерутин»;
  • - картопля сирої, сік алое, мед;
  • - цибуля ріпчаста, жовток яєчний, мед;
  • - ріпчаста цибуля, березовий дьоготь;
  • - золотий вус, вазелін або нутряне сало;
  • - ріпчаста цибуля, горілка, оливкова олія.
Інструкція
1
Перше, що слід зробити - це забезпечити спокій забитого місця і накласти холодову пов'язку. Використовувати можна міхур з льодом, грілку, наповнену холодною водою, якими замороженими продуктами з морозилки або шматок тканини, змоченою в холодній воді. Час впливу залежить від ступеня забиття і заморожене прикладається компресу. Щоб не утворився холодової опік, періодично прибирайте з шишки крижаний компрес.
2
Якщо в домашній аптечці мається гель «Рятувальник», мазі «Троксевазин» або «Троксерутин», нанесіть тонким шаром на шишку через 2-3 години після накладення холодного компресу. Процедуру виконуйте 3-4 рази на день, і шишка дуже швидко розсмокчеться.
3
Натріть на дрібній тертці сиру картоплину, додайте столову ложку соку алое і чайну ложку меду. Ретельно перемішайте до утворення однорідної маси. Накладіть приготований склад на шишку , покрийте компресійної папером і зафіксуйте пов'язкою. Міняйте компрес два рази на день протягом 3-х діб.
4
Подрібніть головку ріпчастої цибулі середнього розміру, додайте один жовток сирого яйця домашніх курей або перепелів, чайну ложку меду і ретельно розітріть до отримання однорідної суміші. Нанесіть на забій приготовлену суміш, накрийте шматком целофану і зафіксуйте пов'язкою.
5
Розріжте навпіл головку ріпчастої цибулі. Капніть 2-3 краплі березового дьогтю на половинку цибулини і, наклавши на шишку , зафіксуйте еластичним бинтом.
6
До ушиби, особливо з сильним крововиливом, прикладайте компрес, приготований таким чином. Розітріть лист алое середнього розміру з 10 грамами листя рути, додайте 10 мл мигдалевого масла. Ретельно розмішати, нанесіть на шматок марлі або бинта і прикладіть на забій на 30 хвилин. Процедуру виконуйте 3 рази на день. Щоб уникнути алергічної реакції не слід прикладати надовго.
7
Подрібніть листя і стебла золотого вуса, змішайте з вазеліном або внутрішнім салом у співвідношенні 2: 3. Змащуйте шишку 5-7 разів на день.
8
Подрібніть головку ріпчастої цибулі середнього розміру, помістіть в пляшку і залийте рівною за обсягом кількістю горілки. Додайте 1/3 об'єму оливкового масла і ретельно розмішайте. Змочіть в приготованому складі шматочок марлі чи вати і, наклавши на шишку , зафіксуйте пластиром або пов'язкою. Міняйте компрес два рази на добу.
Зверніть увагу
Якщо забите місце продовжує хворіти, а шишка не зменшується, краще звернутися до лікаря-травматолога або хірурга.