Як бути відмінним співрозмовником.

Спілкування є невід'ємною частиною життя людей. Тому так важливо прагнути до того, щоб будь-яка розмова приносив задоволення. А вести діалог приємно тільки на цікаві теми і з хорошим співрозмовником .
Інструкція
1
Слідкуйте за своєю мовою. Вона повинна бути ввічливою і грамотною. Виключіть слова-паразити та лайливі вирази. Контролюйте свій тон і швидкість вимови. Більше читайте, поповнюйте словниковий запас, вчіться правильно формулювати свої думки. Розширюйте свій кругозір, займайтеся самоосвітою, будьте в курсі новин.
2
Уважно слухайте свого співрозмовника. Вникаючи в суть його фраз, ви повинні зрозуміти, про що йде мова. Періодично вставляйте невеликі репліки, кивайте, показуючи ваше участь, але надмірно не перебивайте його монолог. Підбадьорюйте співрозмовника такими фразами, як «розумію», «продовжуйте», «так-так». Не поспішайте висловлювати свою думку, поки ваш співрозмовник не домовляться, не робіть за нього заключних висновків. Постарайтеся запам'ятати хоча б деякі деталі вашого розмова, а під час наступної зустрічі згадайте подробиці минулої розмови.
3
Дивіться на того, з ким ви спілкуєтеся. Будьте привітні й усміхнені. Не відволікайтеся під час розмови - не читайте, не дивіться у вікно або на годинник, не розмовляйте по телефону.
4
Починайте розмову з компліменту, але будьте щирі. Постарайтеся знайти з людиною загальні теми для бесіди, які цікавлять вас двох. При цьому уникайте спірних ситуацій. Приміром, розмов про політику, національності, релігії. Поцікавтеся сімейними справами співрозмовника, його успіхами на роботі. Але не будьте зайво нав'язливі.
5
Приділіть увагу мові тіла. Ваші руки не повинні бути схрещені. Тримайтеся рівно, дивіться прямо. Не показуйте своє нетерпіння. Під час бесіди керуйте своїми емоціями.
6
Не повторювати. Не розказуйте по нескольку раз одні й ті ж історії з життя, чужі або свої жарти.
7
Подякуйте співрозмовника в кінці розмови. Постарайтеся залишити його в хорошому настрої, щоб він був задоволений спілкуванням з вами і захотів зустрітися знову.
В повсякденному житті доводиться спілкуватися не лише з приємними людьми, а й взаємодіяти з випадковими перехожими, колегами, сусідами. Ймовірно, що деякі з них виявляться не надто інтелігентними співрозмовниками, люблячими пхати носа не в свої справи. Для таких випадків варто потренуватися дотепно відповідати кривдникам.
Інструкція
1
Вважається, що почуття гумору прямо пов'язане з рівнем інтелекту. Хочете вміти завжди з спритністю знаходити вихід з положення? Читайте більше книг, розгадувати кросворди і сканворди, розвиваючи логіку. Крім того, що ви підвищите свій загальний рівень розвитку, ви зможете відповідати на незручні питання цитатами з класиків.
2
Дотепний відповідь не містить прямої образи співрозмовника. Якщо струнка і єхидна подруга цікавиться, не одужали ви, не слід у відповідь ображати її широкі щиколотки. Краще дайте відповідь, що з'ясували, що повні жінки все-таки подобаються чоловікам більше худих, тому ви просто вирішили привести себе у форму.
3
Задавайте зустрічні питання, щоб збити співрозмовника з пантелику. Сусідка цікавиться, що за дівчину ви приводили до себе додому вчора ввечері? Уточніть, чи не збирає вона дані для КДБ і нагадайте їй, що організації з такою назвою вже немає.
4
Погоджуйтеся з співрозмовником. Приміром, якщо ви з подругою сидите в кафе, і вона задає вам нетактовне про заробленої плати вашого чоловіка, а після хитає головою і повідомляє, що її отримує в три рази більше, просто зробіть сумне обличчя і запропонуйте їй заплатити за обід.
5
У відповідь на нетактовне про ваш статус повідомте співрозмовнику, що ви не замужем тому, що ваша карма заплямована гріхами розгульного прабабусі, а форма лінії долі на вашій руці говорить про те, що незабаром з усіма вашими приятелями станеться нещастя, тому співрозмовника краще триматися від вас подалі. Швидше за все, він піде цій раді і більше не буде докучати вам.
6
Ви до неподобства ввічлива людина і навіть уявити собі не можете, щоб дати кому-небудь відсіч? В даний час ввічливість - рідкість, і навіть не всі чули про неї. Нерозумний співрозмовник пристає до вас з надокучливими питаннями? Посміхайтеся і говорите з ним гранично ввічливо. Незабаром він вирішить, що ви над ним знущаєтесь.