Як бути врівноваженим і спокійним людиною.

На жаль, депресія, необгрунтовані тривоги і страхи, нервові зриви стають постійними супутниками сучасної людини. Великий потік інформації, часто негативної, насичений робочий графік впливають на психіку, і залишатися врівноваженим і спокійним, адекватно реагувати на проблеми стає набагато складніше.
Інструкція
1
впорядкувати своє життя. Продумайте зручний розпорядок дня. Чергуйте розумову і фізичну працю. Звичайно, не варто впадати в крайнощі та слідувати графіку кожен день неухильно. Сталість хоча б в режимі дня дає внутрішній спокій і стабільність.
2
Спілкуйтеся з природою. У вихідні дні виїжджайте в ліс, на дачу. Більше гуляйте, дивіться на квіти, дерева - це утихомирює. Вдома і в офісі посадите кілька кімнатних рослин. В інтер'єрі вибирайте натуральні кольори - блакитний, зелений, світло-жовтий, світло-коричневий. Заведіть домашню тварину. Догляд і турбота про нього принесе радість і задоволення.
3
Слідкуйте за своїм харчуванням. Організм повинен отримувати всі корисні мінерали і вітаміни. Приміром, нестача такого мікроелемента, як магній, може викликати втому, тривогу, переживання. Подбайте про повноцінний сон не менше 8 годин на добу. Недосипання часто буває причиною зайвої дратівливості. Відмовтеся від алкоголю. Надмірне вживання спиртного руйнує психіку. Замість шкідливих звичок займіться медитацією, йогою.
4
Фільтруйте надходить. Зведіть до мінімуму перегляд телевізора. Замість трилерів і фільмів жахів дивіться комедії, читайте гумористичні твори. Сосредотачивайте свою увагу на цікавих для вас речах. Приділяйте більше часу приємним для вас справах, знайдіть цікаве хобі.
5
Зупиніться і подумайте, якщо виникла неприємна ситуація, і ви розумієте, що не зможете контролювати свої почуття. Можливо, через 5-10 хвилин ця ж проблема здасться вам не вартою таких переживань.
6
Проаналізуйте свої емоції. Поясніть самому собі, що стало причиною вашої дратівливості. Якщо ви на когось зліться, поставте себе на його місце, спробуйте зрозуміти, чому людина так вчинив.
7
Поважайте себе та інших. Внутрішня впевненість в собі, гідне ставлення до вас з боку оточуючих додасть згодом вашому характеру незворушність і уравноверенность.