Як поводитися байдуже. Як змінити стиль поведінки.

Бійтеся байдужості: воно означає, що живі сили в людині погасли. Людини, зануреної в депресію, дійсно не цікавить те, що відбувається навколо, але в цьому хворобливому стані немає нічого хорошого. З іншого боку, удаване байдужість може бути частиною вашої стратегії.
Інструкція
1
Не залишайтеся байдужими до людей, яким потрібна ваша допомога. Не проходьте в поспіху повз людину, якій погано. В цьому випадку байдужість лише виявить вашу черствість, невміння співпереживати. Уявіть, що все людство - великий дружний колектив. Якщо в колективі відсутня взаємодопомога і взаємовиручка, він починає «хворіти» і розвалюватися.
2
Показне зневага може допомогти вам зацікавити партнера, викликати в ньому пристрасть. Але не переборщіть з цим прийомом, трохи опускайтеся до рівня жорстокого холодного егоїста. Подібна поведінка може не тільки розчарувати людини, заглушити його теплі почуття до вас, але й боляче ранити.
3
У спробах «завоювати» партнера можна чергувати періоди активної зацікавленості та загадкового безпричинного байдужості. Так, це може вкінець вимотати вашу «жертву», змусити її ламати голову над вашою поведінкою, але така гра. А ось нехтувати людиною, яка, наприклад, захворів і гостро потребує вашої допомоги і підтримки - це вже не за правилами.
4
Отже, якщо ви хочете показати байдужість, не дивіться в бік тієї людини, яка вам нібито «байдужий». Контролюйте міміку: вона не повинна виражати ніяких емоцій. Не уповільнює і не прискорює темп, проходячи повз людину, дихайте спокійно. Виділіть в навколишньому оточенні нейтральний об'єкт і спробуйте знайти в ньому щось цікаве.
5
Корисно залишатися байдужим, якщо в суперечці ваш опонент надто «розійшовся», почав кричати і махати кулаками. Холоднокровність, стриманість і спокій - ось ваші аргументи. Дипломатично в цьому випадку залишити сперечальника наодинці зі своїми емоціями, дати йому можливість «охолонути». А якщо ви підкинете дров у багаття, ніхто від цього не виграє. Дітей, які скандалять, ставлять в кут не дарма.