Як вести облік трудових договорів. Як правильно ведеться облік трудових договорів на підприємстві.

У кожній фірмі, де трудяться фахівці, ведеться журнал трудових договорів , які зберігаються в архівах підприємства. Ведення обліку цих документів необхідно для зручності користування, упорядкування, усунення причини втрати договорів , додаткових угод. Даний журнал може бути як в паперовому, так і в електронному вигляді.
Вам знадобиться
  • - документи компанії;
  • - трудові договори, додаткові угоди;
  • - бланк журналу з обліку договорів.
Інструкція
1
Спеціальної форми, затвердженої законодавчими актами, у журналу щодо реєстрації та обліку договорів не існує. Ви вправі розробити бланк документа самостійно. Є деякі реквізити, які є обов'язковими для журналу з обліку трудових договорів .
2
Титульний лист, як правило, повинен містити інформацію про компанію, де ведеться облік трудових договорів . Напишіть назву документа посередині великими літерами. Впишіть найменування фірми. Якщо підприємство є крупним, для кожного відділу (служби) доцільніше завести окремий журнал. Вкажіть в даному випадку назва структурного підрозділу. Напишіть дату, коли документ був заведений. Впишіть найменування посади, персональні дані співробітника, призначеного відповідальним за оформлення, укладення договорів з персоналом фірми. У багатьох організаціях цим займається кадровик.
3
У програмі «Excel» сформуйте таблицю, що складається з восьми стовпців. У першому стовпці вкажіть порядковий номер трудового договору, у другому - номер договору, присвоєний йому при оформленні співробітника на посаду. У третьому, четвертому стовпцях напишіть терміни дії договору, тобто дату початку, закінчення. В п'ятому стовпці впишіть предмет договору. Це може бути прийом на посаду начальника відділу розрахунків заробітної плати. Тобто в цій графі вказується і найменування позиції, куди оформлений співробітник
4
В шостому стовпці вкажіть персональні дані фахівця, з яким укладено трудовий договір, оформлено додаткову угоду. В сьомому стовпці вкажіть номер архівної папки, її місце розташування. У восьмому - проставте підпис відповідальної особи, його прізвище, ініціали. Роздрукуйте таблицю і ведіть облік трудових договорів .
5
Врахуйте, що трудові договори є важливими правовими документами. При звільненні відповідальної особи обов'язково складайте акт передачі документації. Новоприйнятому працівнику треба буде вести облік договорів відповідно до вимог.