Як вести облік трудових книжок. графа 6 книги обліку трудових книжок.

Кожен роботодавець зобов'язаний видавати своїм співробітникам трудові книжки. Для обліку бланків документів про підтвердження виконання трудових обов'язків у конкретній фірмі наказом Міністерства Фінансів № 69 розроблена спеціальна книга. Вона ведеться спеціалістами відділу кадрів або іншими відповідальними особами.
Вам знадобиться
  • - бланк книги обліку трудових книжок;
  • - правила ведення трудових книжок;
  • - Трудовий кодекс РФ;
  • - документи фірми;
  • - печатка організації;
  • - бланки трудових книжок;
  • - трудові книжки співробітників.
Інструкція
1
Вести книгу з обліку документів про підтвердження трудової діяльності потрібно кожному роботодавцю. Це є законодавчою нормою. При порушенні ТК РФ на компанію може бути накладений штраф.
2
На титульному аркуші книги обліку основних документів про трудову діяльність персоналу вкажіть назву організації, відповідне назві підприємства, написаного в статуті або іншому установчому документі фірми. Якщо ОПФ компанії є ІП, напишіть персональні дані особи, зареєстрованої як ІП. Вкажіть дату введення даної книги. Зберігати цей документ рекомендується приблизно 50 років, це регламентує ТК РФ. Відрахуйте з моменту заповнення титульного аркуша книги цей термін. Потім напишіть дату, до якої необхідно зберігати цей документ в архіві фірми.
3
Призначте відповідального за ведення книги. Для цього складіть наказ. Вкажіть у ньому персональні дані, назва позиції, по якій трудиться співробітник. Як правило, це фахівець кадрової служби.
4
На першій сторінці книги вкажіть період роботи відповідальної особи. В даний термін співробітником вносяться відомості про трудові книжки, власниках цих документів.
5
У першому стовпці книги на другій сторінці впишіть порядковий номер, у другому, третьому, четвертому - дату, коли заведений бланк основного документа про підтвердження трудової діяльності. Якщо у співробітника раніше заводилася трудова книжка, напишіть дату оформлення в дану фірму.
6
У п'ятому стовпці книги вкажіть прізвище, ім'я, по батькові фахівця, власника документа про підтвердження трудової діяльності. У шостій графі напишіть серію, номер, трудової книжки або вкладиша. У сьомому стовпці впишіть найменування позиції, по якій працює працівник, який отримав нову трудову книжку або здав раніше завірений, заповнений документ роботодавцю.
7
У восьмій графі книги вкажіть найменування компанії, структурного підрозділу, куди прийнято працівника. У дев'ятому стовпці напишіть дату, номер наказу (розпорядження) про прийом на посаду. У десятій графі проставляє підпис відповідальний співробітник, якому власник трудової книжки передав документ. При закладі нового документа про трудову діяльність в одинадцятий стовпець вкажіть розмір грошових коштів, які були сплачені за бланк. Врахуйте, що зазначена сума стягується з працівника.
8
При звільненні фахівця у дванадцятій графі напишіть дату, номер розпорядження про розірвання трудових відносин. У тринадцятому стовпці ставиться підпис спеціаліста, який звільняється. При розірванні договору співробітнику видається трудова книжка із записом про звільнення.