Як взяти в техніку лізинг.

У процесі придбання техніки в лізинг найголовніше - знайти надійну лізинг овую компанію, яка давно працює, має гарну репутацію і має договори з основними дилерами. Все інше зробить сам лізинг одатель - розгляне вашу заявку, підбере необхідну одиницю техніки і підготує договір.
Інструкція
1
Оберіть лізинг овую компанію, що надає цікаву для вас техніку. Ви може звернутися до універсального лізинг одателю, що займається різними видами рухомого майна, але краще віддати перевагу спеціалізованої організації, яка має договори з постачальниками потрібної техніки - складської, будівельної чи дорожньої. Також ви можете поцікавитися у офіційного дилера техніки, чи є у них власні лізинг ові програми.
2
Оберіть цікаву для вас техніку. Якщо у вас є питання по відмінностям схожих моделей, ви можете скористатися системою порівняння на сайті або задати питання фахівцеві лізинг овой компанії.
3
Вивчіть лізинг ові програми, доступні на сайті. Майте на увазі, що реальні цифри можуть відрізнятися від представлених і залежать від надійності вашої компанії, терміну, суми першого платежу.
4
Заповніть заяву встановленої форми. Надішліть його на адресу лізинг одателя. На його підставі фахівці компанії зроблять остаточний розрахунок.
5
Надайте документи, необхідні для укладення договору лізинг а. Лізингодавець може запитати у вас інформацію, що характеризує фінансову спроможність організації, якщо техніка надається в лізинг юридичній особі.
6
Вивчіть договір лізинг а. Попросіть роз'яснень по пунктах, які можуть бути витлумачені неоднозначно, запропонуйте вашу редакцію тексту. Майте на увазі, що не всі лізинг ові компанії підуть назустріч клієнту і погоджуватимуть текст, але спробувати можна.
7
Укладіть договір страхування техніки, це, як правило, є обов'язковою умовою надання рухомого майна в лізинг .
8
Сплатіть перший лізинг овий платіж, якщо він передбачений договором лізинг а.
9
При отриманні техніки підпишіть акт прийому-передачі від лізинг одателя.