Як налаштувати домашній кінотеатр Sony.

Сьогодні сім'ї воліють купувати не телевізори, а цілі домашні кінотеатри , що дозволяють переглядати улюблені телеканали, фільми та мультфільми у відмінній якості і з хорошим чистим звуком. Як правило, переваги віддаються провідним світовим виробникам, серед яких перше місце займає Sony. Проте, купивши такий кінотеатр, людина стикається з проблемою його налаштування.
Інструкція
1
Ознайомтеся з інструкцією, яка додається в комплекті до обладнання. Підключіть всі необхідні дроти відповідно до керівництва з експлуатації та розставте належним чином обладнання по квартирі.
2
Увімкніть кінотеатр і перейдіть до його налаштуванні. Виберіть на пульті дистанційного управління «Меню», перейдіть в пункт brightness, який символізує настройку яскравості зображення. Регулювати рівень яскравості фахівці рекомендують на чорному кольорі. Якщо чорний колір буде передаватися чітко і різко, то й інші кольори будуть хорошої якості. регулюється яскравість відповідними кнопками «+» і «-» на пульті.
3
Перейдіть до налаштувань контрастності зображення, вибравши в меню пункт contrast. Ця функція призначена для налаштування рівня білого кольору. Регулювання слід проводити так, щоб саме білий колір був добре видно і не приховував окремі деталі. Тобто, наприклад, якщо людина одягнений у білий костюм, то на зображенні телевізора повинні добре виділятися всі елементи цього костюма (кишені, рукави і т.д.)
4
Перейдіть до налаштування насиченості. Для цього виберіть у меню налаштувань пункт color/saturation. Регулюється дана функція по спеціальній колірній таблиці, розробленої виробником. Вона з'являється на екрані відразу після вибору вказаного пункту. Особливо добре насиченість видна на червоному кольорі, по ньому і варто робити настроювання. Регулюючи насиченість, дивіться, щоб на екрані не відбувалося злиття кольорів.
5
Перейдіть до налаштування відтінків кольору. Виберіть у меню пункт Tint/hue та відповідними клавішами «+» і «-» відкоригуйте точність передачі колірної гами на екрані. У деяких з моделей є автоматичне коректування «температура кольору», яка сама здатна в потрібний момент замінити відтінок кольору, досить просто вибрати її в меню.
6
Налаштуйте різкість зображення, параметри чіткості і деталізації, використовуючи пункт меню sharpness/detail. Шляхом клавіш «+» і «-» налаштуйте різкість зображення, збільшивши або зменшивши задану за замовчуванням.
7
Почніть настройку звукових параметрів домашнього кінотеатру. Для цього спочатку відрегулюйте головні колонки (праву і ліву), а потім фронтальні, вибравши відповідний пункт меню.
8
Перейдіть до налаштувань центрального звуку, відрегулювати належним чином функцію WIDE і NORMAL. Відрегулюйте за допомогою наявного на ресівері регулятора гучність звуку, а так само рівномірність його розподілу по всіх колонках. Перевірте роботу домашнього кінотеатру в тестовому режимі.
Якщо ви придбали домашній кінотеатр, але вам не подобається якість зображення і звук, значить, ви неправильно його налаштували. Щоб звук і зображення були відмінними, необхідно провести деякі дії по їх налаштувань, і тоді ви зможете насолоджуватися переглядом улюбленого фільму.
Інструкція
1
Налаштування яскравості - «brightness». Ця функція призначена для рівня чорного кольору. Необхідно відрегулювати так, щоб чорний колір на зображенні добре передавався.
2
Налаштування контрастності - «contrast». Ця функція призначена для рівня білого кольору. Регулювання необхідно провести так, щоб білий колір був видний добре, але не приховував деталі. Наприклад, на білій сукні нареченої не ховалися деталі, тобто його оформлення.
3
Насиченість кольору - «color/saturation». Ця функція налаштування посилення колірної гами. Відрегулювати колірну гамму найкраще за колірною таблиці, особливо це видно по червоному спектру. Необхідно відрегулювати насиченість так, щоб не виникало змішування кольорів.
4
Відтінок кольору - «Tint/hue». Ця функція призначена для передачі точності колірної корекції. Використання цієї функції, дозволяє точно передати тони і відтінки. Це можна скорегувати по обличчю людини на зображенні, наблизивши більш до дійсного. Також в деяких моделях є функція, що замінює відтінок кольору - це «температура кольору».
5
Чіткість, різкість або деталізація - «sharpness/detail». Ця функція призначена для збільшення різкості. Необхідно збільшити або зменшити чіткість так, щоб зображення було чітко видно, але не виникало «шуму». Шум або брижі буде дуже сильно видно на зображенні в місцях більш темних.
6
Налаштування звукових параметрів домашнього кінотеатра.Настраіваются ліві і праві колонки, а також тилові і фронтальні, за допомогою вибору функцій.
7
Налаштування центрального звуку здійснюється за допомогою функції «WIDE» і «NORMAL». Можна налаштувати затримку сигналу, у разі якщо центральна колонка знаходиться далі, ніж ліві і праві колонки.
8
На ресівері за допомогою регуляторів гучності, необхідно вирівняти звук так, щоб з точки перегляду звук розподілявся і був однаковим по всіх колонках. Такі налаштування регулюються за допомогою тестового режиму.