Як прив'язати другу блешню.

Рибальство - улюблене заняття багатьох чоловіків, саме за ним представники сильної статі вважають за краще проводити свій вільний час. Ловля влітку досить легка і досить продуктивна, а от взимку зловити рибу набагато складніше. Домогтися гарних результатів у цю пору року, як стверджують завзяті рибалки, можна тільки за допомогою одночасного використання двох мормишок.
Інструкція
1
Візьміть легшу мормишку , вона буде прив'язуватися першою. Прив'яжіть її звичним шляхом, залишивши при цьому близько 40 сантиметрів волосіні з кінця.
2
Пропустіть кінець волосіні знову у верхню частину першої блешні. Візьміть другу, яка найбільш важка, і прив'яжіть на відстані 15-20 сантиметрів від першої. Для цього виконайте ряд наступних дій. Зафіксуйте вузол на волосіні на вказаній відстані від першої блешні.
3
Просмикніть волосінь крізь отвір в тілі другий блешні, розташоване з верхньої її боку. Зауважте звичайний вузол і оберніть кінчик волосіні навколо наживки чотири-п'ять разів. При цьому фахівці рекомендують волосінь попередньо трохи змочити.
4
Затягніть з волосіні петлю і надіньте її на сам гачок. Просмикніть залишився кінчик волосіні у віконце утворилася петлі і затягніть міцний вузол. Все готово, друга блешня прив'язана. При цьому волосінь не бовтається внизу, а є одним цілим з останньої блешнею. Одягніть приманку на гачки і приступайте до риболовлі.
5
При застосуванні другого блешні в риболовлі слід знати, що утяжелять першу, верхню мормишку надлишками приманки не варто. Досить використовувати одного або двох мотилів або двох-трьох личинок реп'яхової молі. Зазвичай риба бере на обидві приманки і на верхній і на нижній блешні, проте все ж частіше попадається вона на верхній гачок.
6
Пам'ятайте, прив'язати друге мормишку ніколи не пізно, це можна зробити в будь-яку погоду і в будь-який час доби прямо на риболовлі. Досить просто мати при собі снасті і додаткову мормишку .