Як відкрити бізнес-сайт.

Інтернет за останні роки став не тільки одним з найпопулярніших інформаційних джерел, а й відмінним простором для ведення бізнесу . Якщо ви вирішили спробувати себе в цій справі, то без власного сайта вам не обійтися.
Вам знадобиться
  • - гроші.
Інструкція
1
Визначтеся з метою та видом вашого бізнесу . Якщо ви плануєте здійснювати продажу через інтернет, то ви повинні задуматися про зручність використання сайта потенційними покупцями. Тоді просто створити сайт і забути про нього у вас не вийде: він повинен постійно оновлюватися і вдосконалюватися. Зовсім по-іншому справа йде з сайта ми, покликаними ознайомити ваших клієнтів з діяльністю вашої компанії і контактами. Тут не потрібно постійного оновлення інформації.
2
Виберіть площадку для розміщення сайта. Вони бувають платними і безкоштовними. Якщо ви плануєте розгорнути дійсно серйозний бізнес, то від останнього варіанту варто відмовитися, т.к. це може підірвати імідж і авторитет вашої компанії.
3
Розпочніть розробці сайта. Якщо ви не володієте необхідними навичками, зверніться до професіоналів, щоб вони реалізували ваші задумки. Для цього постарайтеся самостійно продумати структуру сайта і основні побажання щодо його оформлення. У разі звернення до професіоналів уважно вислухайте їх критику і пропозиції, однак, повністю віддавати ініціативу по створенню ресурсу в їх руки не варто, адже працювати з майбутнім сайтом належить саме вам, а не їм.
4
Зверніть увагу на дизайн сайта: чим він незвичніше і привабливіше, тим з більшою ймовірністю потенційний клієнт зацікавиться пропонованої вами послугою або товаром. Відповідально поставтеся до вибору колірної гами. Вона може значною мірою вплинути на загальне сприйняття вашого сайта. Наприклад, якщо ви займаєтеся нерухомістю або страхуванням, краще відмовитися від кричущих кольорів, а зупинитися на синіх або зелених відтінках. Навпаки, якщо Ви спеціалізуються, скажімо, на організацію та проведення свят, то яскраві кольори будуть цілком доречні.
5
Продумайте функціональність сайта. Відвідувач не повинен довго шукати потрібний йому товар або інформацію, він на інтуїтивному рівні повинен розуміти, що і де розміщено. Це дозволить заощадити його час і створить сприятливе враження від відвідування вашого бізнес-ресурсу.
6
Пам'ятайте про підвищення рейтингу вашого сайта. Чим вище його позиція буде в пошукових системах, тим більша кількість людей його відвідає, що збільшить шанси вашого бізнесу стати дійсно успішним.