Як вирізати з відео кадр.

Продукція кіноіндустрії сьогодні є невичерпним джерелом матеріалів для любителів-коллажіст. Потрібно тільки вирізати з відео кадр і завантажити його в графічний редактор, а далі в справу вступить фантазія і сучасні технології. Проте подібний функціонал не реалізований в програмах обробки графіки. На допомогу прийде редактор відео VirtualDub.
Вам знадобиться
  • - безкоштовний редактор відео VirtualDub;
  • - редактор растрової графіки, що підтримує вставку зображень з буфера обміну.
Інструкція
1
Відкрийте файл вигляді або кадр , з якого потрібно вирізати, в VirtualDub. Використовуйте акселератор Ctrl + O або пункти File і "Open video file ..." головного меню. Перейдіть до каталогу з файлом в діалозі. Виділіть її та натисніть «Відкрити».
2
Зробіть поточним потрібний кадр або початок послідовності кадр ів. Для швидкого зміни позиції перегляду користуйтеся повзунком, який розташований у нижній інструментальної панелі. Для точної коригування позиції використовуйте клавіші управління курсором або пункти розділу Go головного меню.
3
Встановіть маркер початку виділення. Виберіть пункт Set selection start розділу Edit головного меню або натисніть Home на клавіатурі.
4
Визначте діапазон виділення. Перейдіть до кадр у, наступного після тих, які потрібно вирізати. Використовуйте прийоми, описані в другому кроці. Якщо потрібно вирізати тільки один кадр , просто одного разу натисніть клавішу переміщення курсора вправо.
5
Встановіть маркер кінця виділення. Виберіть пункт Set selection end розділу Edit головного меню або натисніть End на клавіатурі.
6
Відкрийте діалог експорту послідовності кадр ів. У головному меню виберіть пункти File, Export і "Image sequence ...".
7
Виріжте кадр и з відео в окремі файли. У діалозі Image output filter: filename format клікніть по кнопці, розташованої поруч з полем Directory to hold і вкажіть цільової каталог. У групі елементів управління Output format виберіть формат зображень. Клацніть по кнопці OK і дочекайтеся закінчення процесу збереження даних. Вирізані кадр и будуть знаходитися в зазначеному каталозі.
8
Ви також можете вирізати з відео кадр в буфер обміну. Для цього зробіть його поточним так, як описано в другому кроці і послідовно виберіть пункти Video, Copy source frame to clipboard в головному меню.
9
Запустіть який-небудь графічний редактор, створіть новий документ і вставте в нього зображення з буфера обміну. Потім збережіть кадр в файл.