Як вийняти картридж.

Використання різноманітної оргтехніки значно полегшує життя. Але рано чи пізно в ксероксі або принтері закінчується фарба, і тоді виникає необхідність заміни картриджа . Але перед цим його необхідно дістати з апарату.
Вам знадобиться
  • Струменевий принтер.
Інструкція
1
Коли принтер або ксерокс перестають друк документи або видають їх з пробілами або смугами, пора замінити картриджі на нові. Правда, перед цим спочатку доведеться витягти старі.
2
В струменевих принтерах фарба закінчується досить швидко, тому вміння видаляти використані картриджі нагоді кожному користувачеві комп'ютера. Перед початком роботи з друкуючим пристроєм переконайтеся, що його підключено до мережі і знаходиться в діючому стані. Принаймні для моделі Canon це є обов'язковою умовою.
3
Потім підніміть кришку скануючого пристрою і закріпіть її за допомогою спеціального упору. Потім відкрийте лоток для прийому паперу.
4
Після чого перед вами виявиться відсік з картриджа ми. Під час відкриття кришки вони можуть пересуватися. Дочекайтеся поки картриджі зупиняться, але ні в якому разі не намагайтеся їх самостійно гальмувати або тримати фіксатор, інакше можете пошкодити принтер. Також намагайтеся не зачіпати друкувальну головку, в іншому випадку доведеться звертатися за допомогою до майстра.
5
У більшій частині моделей принтерів картриджі з фарбою знаходяться в спеціальній фіксуючою коробці, яка закривається зверху. Відкрийте її і, трохи натиснувши на передню частину, опустіть картридж вниз і витягніть його з відділення. Аналогічним способом, якщо це потрібно, вийміть інші картриджі. До речі, найкраще робити заміну відразу всіх фарбувальних блоків, після чого необхідно буде вирівняти друкуючі головки.
6
Якщо внутрішні частини принтера забруднені чорнилом, акуратно видаліть забруднення м'якою сухою серветкою або папером.
7
При видаленні картриджа будь уважні і обережні, щоб не забруднити руки та одяг.
8
Під час заміни чорнила не торкайтеся металевих та інших частин принтера. І не залишайте надовго пристрій без картриджів, щоб друкують елементи пристрою не засохли. Тому постарайтеся використані картриджі відразу ж замінити на нові.