Як повернути взуття в магазин. У якому випадку я можу повернути взуття назад у магазин.

Якщо ви придбали взуття , а вдома виявили, що вона вам не підходить, ви можете повернути цю пару в магазин. Так само варто вчинити з чобітьми або туфлями, які ви вже почали носити і виявили дефект. Можливо, продавці відмовляться взяти товар назад. Майте на увазі - закон щодо захисту прав споживачів на вашому боці. Вимагайте його виконання - нехай навіть процедура повернення займе трохи більше часу і сил, ніж ви припускали.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - заяву про повернення;
  • - касовий чек;
  • - гарантійний талон.
Інструкція
1
Принісши туфлі або чоботи додому, ще раз приміряйте їх. Переконайтеся, що задник не натирають п'ятку, блискавка застібається без проблем, внутрішні шви і приклеєні на устілці етикетки не рвуться панчохи. Якщо щось викликає сумнів, ви можете повернути взуття в магазин протягом 14 днів.
2
Упакуйте туфлі в коробку. Перевірте комплектність - якщо до взуття додавалися спеціальні мішки для зберігання або додаткові набійки, їх теж потрібно повернути. Візьміть отриманий при купівлі чек і паспорт.
3
В магазин е зверніться до продавця. Приготуйтеся до того, що з вами будуть сперечатися, доводити, що гроші віддати не зможуть, стануть приводити масу доказів на підтвердження правильності своїх слів. Наполягайте на своєму - ви маєте право на повернення товару належної якості, що не був у використанні, протягом двох тижнів.
4
Взуття, куплена з уцінкою або в кредит, також підлягає поверненню. Єдина умова - вона не повинна бути ношеного. Устілки і підошва повинні зберегтися в недоторканності, приклеєні етикетки не повинні бути відірвані.
5
Якщо в процесі носіння придбаного взуття виявився дефект, ви також зможете повернути бракований товар. Термін гарантії на покупку зазначений у виданому вам талоні. Зазвичай він становить місяць або півтора. Майте на увазі, що відлік починається з початку сезону. Дата залежить від регіону. Наприклад, в північних областях зимовий сезон починається раніше і триває довше. Точні дати ви зможете дізнатися в місцевому відділенні Комітету по захисту прав споживачів.
6
Для повернення бракованого взуття складіть заяву в двох примірниках. Вкажіть дату покупки і опишіть виявлений вами дефект. Одна заява передайте адміністрації магазин а, інше залиште собі.
7
Магазин може взяти товар на експертну оцінку. Вимагайте розписку в тому, що ви віддали річ, і обговоріть терміни експертизи. Ви можете провести оцінку і за власний рахунок. Якщо виробничий брак підтвердиться, магазин поверне вам гроші, витрачені на послуги експерта.
8
Якщо магазин відмовляється визнати товар шлюбом і повернути вам гроші, подавайте позовну заяву до суду. Проконсультуйтеся з фахівцями Комітету по захисту прав споживачів - вам пояснять перспективи справи і допоможуть правильно скласти позов. Очікування судового процесу може зайняти до двох місяців. Однак якщо рішення буде винесено на вашу користь, ви не тільки повернете гроші за браковану взуття , але і отримаєте додаткову суму за вимушену відстрочку цього платежу - 1% від вартості покупки.
Коли ви бачите в магазині красиву пару взуття - ви думаєте тільки про те, як чарівно вона буде виглядати на ваших ніжках. І не думаєте про те, що, можливо, вам доведеться повертати свою покупку в магазин. На жаль, неякісна взуття зустрічається досить часто і повернення покупки в магазин також може принести негативні емоції. Щоб зберегти свої нерви і гроші скористайтеся наступними порадами.
Вам знадобиться
  • Щоб повернути взуття в магазин вам буде потрібно написати заяву, а в крайньому випадку - звернутися до юриста.
Інструкція
1
Купуючи взуття , спочатку уважно огляньте свою передбачувану покупку. Продавці в магазинах взуття часто «стоять над душею» або кваплять з вибором. Не звертайте на це уваги: у продавця своя задача - продати, у вас своя - купити якісну річ і з задоволенням її носити.
2
Купивши вподобану пару, обов'язково візьміть у продавця всі супутні документи: касовий чек, товарний чек, гарантійний талон - все, що буде додаватися до покупки. Це обов'язково.
3
Збережіть всі ці документи (а це саме документи) протягом всього часу дії гарантійного терміну.
4
Якщо нова взуття виявилася з дефектом, не втрачайте часу і відразу несіть її в магазин, де ви її придбали. Не намагайтеся її самі ремонтувати - це буде прекрасним приводом відмовити вам у поверненні грошей.
5
Напишіть заяву про повернення, опишіть в ньому дефект. Ні в якому разі не обмежуйтеся словесними претензіями - письмова заява обов'язково. Сумлінну продавець поверне вам гроші протягом 10 днів.
6
Якщо вам не пощастило в двійні і з взуття ю, і з продавцем - зробіть взуття на експертизу до незалежного експерта.
7
Якщо продавець навіть в цьому випадку буде намагатися ухилитися - зверніться до юриста. Це відразу змінює ситуацію, найімовірніше, що продавець поверне вам гроші і за товар, і за експертизу, і за послуги юриста.
Зверніть увагу
В кожному місті є відділи по захисту прав споживачів - ви можете спочатку проконсультуватися там.
Корисна порада
Пам'ятайте, повернення взуття можливий тільки в тому випадку, якщо пара виявилася дійсно неякісної, а не просто вам перестала подобатися.