Як бути кращим в школі.

Бажання бути кращим змушує людину діяти, а не сидіти на одному місці. Це відноситься і до успішності в школі . У якийсь момент може набриднути, що оцінки далекі від ідеалу, вчителі постійно роблять зауваження, а зборів і виклики в школу тільки розчаровують батьків. Подібну ситуацію завжди можна змінити, будучи активним і цілеспрямованим.
Інструкція
1
Намагайтеся постійно відвідувати школу. Для того щоб стати кращим, потрібно забути про навмисні прогули, ліні і уявний нездужанні. Звичайно, це не відноситься до тих моментів, коли ви не можете встати з ліжка через хворобу і т.д. Однак чим частіше ви будете відвідувати школу, тим простіше вам буде вчитися.
2
Зробіть перебування в школі плідним. Для багатьох учнів школа представляє собою місце, де потрібно «відсидіти» певну кількість уроків, після чого можна погуляти, повеселитися, посидіти в інтернеті і т.д. Однак замість того, щоб просто перебувати на уроці, тим самим розтрачуючи свій час даремно, краще безпосередньо сприймати матеріал, який дає викладач. Це може бути не тільки цікаво, а й корисно, адже час, який вам доведеться витратити на виконання домашнього завдання, помітно скоротиться, якщо все, що говорив учитель, було вами почуто. Намагайтеся менше відволікатися і спілкуватися з однокласниками тільки на перервах.
3
Виконуйте домашнє завдання, навіть якщо його не завжди перевіряють. У будь-якому випадку рано чи пізно з'ясується, що матеріал не був досить добре закріплений, і всі ваші старання будуть марними. Виділіть спеціальний час для виконання домашньої роботи. Найкраще, щоб воно завжди було одним і тим же і передувало комп`ютерної іграм або перегляду телевізора.
4
Робіть завжди більше, ніж від вас вимагається. При вивченні матеріалу намагайтеся заглибитися в нього. Знайдіть додаткову літературу з даної тематики, займіться пошуком цікавих фактів і т.д. Так ви зможете не тільки більш докладно розібратися в темі, а й продемонструвати свої знання в класі.
5
Не бійтеся піднімати руку і викликатися відповідати, якщо ви знаєте правильну відповідь. Зайва скромність чи невпевненість в собі можуть перешкодити вам на шляху до того, щоб стати кращим у школі . Перепитуйте і уточнюйте те, що вам не зрозуміло. По-перше, це продемонструє вчителеві, що ви зацікавлені в його предметі, а по-друге, матеріал засвоїться значно простіше, якщо ви повністю в ньому розібралися.
6
Прагніть завжди брати на себе нові обов'язки. Щоб бути кращим, недостатньо просто добре вчитися, потрібно, щоб це помічали і цінували. Намагайтеся брати участь у всіх олімпіадах, які проводяться в вашому районі, місті, країні. Не чекайте, поки вам повідомлять про майбутні заходи, шукайте самостійно інформацію про них і проявляйте ініціативу.
7
Гарна успішність - це не єдина складова успіху в школі . Сюди можна віднести і спортивну діяльність, та участь у театральних гуртках, і спілкування з однолітками, і багато іншого. Чим більш активним і цілеспрямованим ви будете, тим більше шансів у вас з'явиться побачити свою фотографію на дошці пошани.