Як вкласти гроші під відсоток.

Щорічна інфляція не дозволяє зберегти грошові кошти, не використовуючи банківські депозити, інвестування або інші доступні методи, що не суперечать законам РФ. Тільки таким способом можна не тільки зберегти вільні грошові кошти, але і примножити їх, отримавши певний відсоток прибутку.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - вільні грошові кошти.
Інструкція
1
Якщо ви плануєте віднести вільні грошові кошти в банк на зберігання, ознайомтеся з усіма пропозиціями в вашому регіоні. Процентні ставки можуть істотно різнитися. В деяких випадках депозити найвигідніше відкривати в періоди підготовки до свят. Наприклад, перед новорічними святкуваннями, Міжнародним Жіночим днем, банки можуть пропонувати більш високі відсоток ниє ставки.
2
Определись, в якій валюті вам вигідно зберігати гроші. Зберігати завжди вигідніше в тій валюті, в якій ви плануєте їх витрачати. Ознайомтеся з усіма пропозиціями банків по вкладах в різних валютах, дізнайтеся обмінний курс.
3
Депозитний вклад ви можете зберігати на пластиковій карті, на ощадній книжці. Вибирайте те, що вигідно вам. Якщо ви не можете самостійно вирішити, що вигідно вам, співробітник банку дасть вам докладну інформацію про переваги того чи іншого зберігання, можливостях додавати суму вкладу або знімати частину коштів або відсоток и при необхідності.
4
З вами укладуть договір в двох екземплярах. Для оформлення документа вам буде потрібно паспорт громадянина РФ.
5
Не менш надійний спосіб зберегти і примножити грошові кошти - інвестувати їх в облігації пайових фондів. Дохід по інвестуванню значно вище, ніж при зберіганні на депозитах. Єдиний недолік - ви не зможете скористатися коштами при необхідності, а зможете отримати їх тільки після закінчення термінів, зазначених у договорі. Дізнатися адресу інвестиційних фондів свого регіону ви зможете, звернувшись до засобів масової інформації.
6
Отримати істотну відсоток ную прибуток від вільних грошових коштів ви зможете, якщо вкладете їх в дорогоцінні сплави. Але цей варіант підходить тільки в якості довгострокового інвестування, так як сплави дорожчають дуже повільно, але при злетах або поданих курсу долара ви зможете отримати значний прибуток за короткий проміжок часу. Купити сплави можна, звернувшись в банк або відкрити в будь-якому банку металевий рахунок.
Кому не хочеться заробити собі більше грошей, щоб забезпечити старість? Один із способів примножити свій стан - вкласти гроші під відсотки. Але головне - вибрати оптимальний варіант.
Інструкція
1
Вкласти гроші в банк - простий варіант, прийнятний для багатьох людей. Розмір вашого доходу буде залежати від суми грошей, вкладених в банк, і розміру процентної ставки. Чим вона більша, тим, відповідно, краще. В даний час на території Росії функціонує безліч банків, які встигли себе зарекомендувати, тому вибрати відповідне саме для вас установа не так-то просто. Вибираючи вклад, звертайте свою увагу не тільки на процентну ставку, але і на гарантії і репутацію банку.
2
Досить вигідним варіантом вкладення грошей є дорогоцінні метали, зокрема золото. Золото, на відміну від інших дорогоцінних металів, за останні кілька сотень років відчутно не падало в ціні. І саме золото є унікальним гарантом, яким державні банки підтверджують валюту. Йдеться про так званому золотому запасі. Однак перш ніж бігти в ювелірний магазин і скуповувати золоті прикраси, спочатку вивчіть нюанси роботи з даним металом.
3
Гроші можна вкладати в цінні папери - акції. Це досить прибутковий вид вкладення грошових коштів, проте є й ризики. Адже ринок постійно змінюється, і акції можуть регулярно то падати, то підніматися в ціні. Треба постійно стежити за ринком, помічати тенденції, а це, м'яко кажучи, непросто.
4
Вирішивши вкладати грошові кошти в пайові інвестиційні фонди (ПІФи), варто враховувати, що ПІФ - це не депозит і не акція, і гарантій того, що ви отримаєте відсоток доходу і дивіденди, немає. Чим більше прибутковість ПІФу, тим більше ризик втратити свої гроші. Так що якщо ви хочете зробити ставку на ПІФи, вам потрібно дізнатися про них все, як, втім, і про акції, якщо ви вирішили вкласти свої гроші в них.
5
Найбільш популярні способи вкладення грошових коштів наступні: - інвестиції в будівництво нерухомості, - інвестиції в сайти, - довірче управління на Форексі, - ставки на спорт, - Hyip-проекти та інші.