Як відпочивати на Різдво.

Новорічні свята чекають і люблять у всьому світі. Багато прикрашені ялинки, подарунки, зустрічі гостей, череда святкових заходів. Але через якийсь час приходить втома від яскравих вражень, калейдоскопа кулінарних шедеврів і походів у гості. Наступаюче Різдво можна відсвяткувати зовсім по-іншому, більш тихо і спокійно, в дусі старовинних сімейних традицій. Або виїхати куди-небудь, щоб насолодитися відпочинком в незнайомому, але привабливому місці.
Інструкція
1
Доповніть ялинку, яка напевно ще варто у вашому будинку, типово різдвяними атрибутами: фігурками із зображеннями ангелів і великий Віфлеємської зіркою. Якщо не знаєте, вивчіть якусь біблійну історію (тут, наприклад, доречна історія народження Христа) і разом з дітьми спробуйте придумати театральна вистава - Вертеп - з цим сюжетом.
2
Для дорослих і дітей підберіть маленькі символічні подарунки, цукерки. Їх можна буде підкласти під подушку дітям або, як зараз прийнято в багатьох сім'ях, скласти в попередньо зшиті мішечки або носочки, чобітки. Приготуйте дванадцять пісних страв, які подають зазвичай на Різдвяну вечерю. А на наступний ранок можна подати смачні м'ясні страви, кондитерську випічку і т.д.
3
Можете відвідати святкове Богослужіння, поставити свічки за здоров'я всіх своїх родичів.
4
Спробуйте з дітьми або з молоддю влаштувати різдвяні ворожіння. Їх безліч, і опис найвідоміших з них ви легко знайдете в інтернеті або в літературі.
5
Якщо ж ви хочете відпочити на Різдво більш масштабно і не вдома, це теж легко зробити, особливо, якщо ви не відчуваєте матеріальних труднощів.
6
Можна цікаво зустріти Різдво російською півночі, на Кольському півострові, в Заполяр'ї. Там ви маєте можливість покататися на снігоходах, познайомитися з культурою саамів - корінних жителів Лапландії, взяти участь у підлідної риболовлі, скуштувати смачні страви з оленини. А якщо пощастить, побачите справжнє Північне сяйво.
7
Зимовий відпочинок також добре організований у Фінляндії, Норвегії, Швеції, Австрії та Прибалтиці. У цих країнах ви знайдете чудові гірськолижні курорти, аквапарки, СПА-салони та ін.
8
У Швейцарії ви можете відвідати знаменитий фестиваль різдвяних ялинок і ілюмінацій. Чудові композиції виконують талановиті дизайнери з усієї Європи, так що подивитися є на що. В цей же час відкритий різдвяний ринок, куди з'їжджаються торгові компанії всього світу, а також виставляють свої вироби швейцарські ремісники.
9
Якщо холод в цей час вас не приваблює, їдьте в яку-небудь теплу країну. Приміром, на Таїті. У цій країні якраз проходить фестиваль квітки Тіари. А взагалі ви побачите все буйство квітучих тропічних рослин. Як і на Кубі, де в цей час року зацвітають безліч різновидів орхідей. На цьому острові їх більше 25 тисяч! А ще рожеві фламінго і величезні метелики. До речі, в цій країні найчистіші в світі пляжі, так що ви зможете із задоволенням поніжитися і на теплому пісочку.
10
Ще один квітковий свято в різдвяні дні проводиться в США. Це знаменитий Турнір Троянд, який вперше відбувся ще в 1890 р в Пасадені. Буйство чудових квітів, яскраву ходу, королева Роз - вражень від цієї поїздки ви зберете чимало.
11
І зовсім екзотична 6 січня вас чекає в Ямайці. У цей день тут відзначається день незалежності, проходить барвиста карнавальна процесія в маскарадних костюмах під мелодії національної музики, проводяться древнеафріканскіе ритуали.
12
Звичайно, ці події нічим не нагадують наше Різдво . Але якщо ви захочете саме так відпочити в ці дні, то яскраві враження і довгі спогади вам забезпечені.