Як вибрати паску.

Кожне свято асоціюється з певними традиціями і відповідним частуванням. І якщо на новорічному святі обов'язково повинні бути олів'є або оселедець під шубою, то великодній стіл немислимий без сирної паски і одного з найулюбленіших ласощів - паски . Якщо не вистачає часу спекти паску вдома, можна купити його в магазині. Головне, зуміти вибрати правильний паску, який дозволить сповна насолодитися його чудовим смаком.
Інструкція
1
Вибираючи паску, зверніть увагу на упаковку. Паски, які знаходяться на прилавках на відкритому повітрі, як правило, вбирають усі запахи, і порадувати себе таким виробом ви не зможете. До того ж, часто люди підходять і натискають на паску пальцем, перевіряючи м'якість, що вельми негігієнічно. Хороший паску завжди загорнутий у папір або упакований в прозорий пакет, а краще, якщо і в папір, і в пакет. Крім того, упаковка не повинна бути надірвана, в іншому випадку це вірна ознака того, що випічку неправильно транспортували, можливо, десь упустили. Відмовтеся від покупки такого паски .
2
Зовнішній вигляд паски також може сказати багато чого про якість продукту. Акуратна циліндрична форма, рівномірний коричневий колір з «шапкою» нагорі вкажуть на якісно приготований паску. А ось потріскану або підгорілу випічку залиште в магазині. Прикраса паски не повинно бути надмірно рясним, з великою кількістю різнобарвною присипки: найчастіше солодкістю глазурі компенсують досить прісний смак паски , до того ж, вона не завжди зроблена з натуральних продуктів.
3
Розміри виробу також мають значення. Краще вибирати невеликі за розміром паски, так ви можете бути впевнені, що він рівномірно пропікся, а ось паски великих розмірів такої гарантії, на жаль, не дають.
4
Склад продукту - ще одна важлива деталь при виборі паски , тому уважно вивчіть напис на упаковці. Маргарин або пальмове масло замість вершкового, яєчний порошок замість яєць, консерванти та підсолоджувачі замість ваніліну, родзинок і цукатів - в погоні за економією багато пекарень дозволяють собі випікати паски з поганих і шкідливих продуктів. І якщо на упаковці вашого паски немає ні слова про вершковому маслі і справжніх яйцях, не купуйте його, як би дешево він не коштував. Крім того, паски, у складі яких немає справжніх яєць, швидко черствіють, і вже на наступний день після покупки вам доведеться його розмочувати, а не радіти м'якості і свіжості. До того ж саме від яєць залежить приємний жовтий колір паски всередині, а якщо у виріб покладені замінники і консерванти, колір м'якушки буде білим або світло-рожевим. Не дайте себе обдурити, адже пасхальний стіл повинен бути щедрим, а страви на ньому смачними!