Куди поїхати на весняні канікули.

Нарешті настала весна. Пора прибирати шапки і шуби і радіти пригріває сонечко. А дітям пощастило подвійно - їх чекають весняні канікули , які можна провести незабутньо. Залишається тільки вибрати країну, куди відправитися за найкращим відпочинком.
Інструкція
1
До кінця березня, в самий розпал весняних канікул, багато країн в прямому сенсі розквітають. Це пов'язано з проходять в європейських країнах, таких як Франція, Голландія, Нідерланди фестивалями квітів. В цей час всі вулички міст перетворюються на квіткові килими. Урочистості супроводжуються грандіозними виставами і шоу-програмами. Паради квітів залишать дивовижні враження на все життя.
2
Якщо ви - любитель історії та археології, пам'ятників архітектури та краси дикої природи, краще місце для вас - Іспанія. Ця країна увібрала в себе культури різних історичних цивілізацій, вона настільки унікальна, що байдужих туристів в світі просто немає. До того ж погодні умови Іспанії сприятливі для затишного і комфортного відпочинку у весняний час року.
3
Ті, хто не хоче витрачати надто багато грошей, але бажає провести канікули з користю, можуть відправитися в казковий тур по Європі. Особливо затребувані подорожі на автобусі. Путівка по країнах Європи недорога, а за тиждень канікул можна побачити багато країн і дізнатися дуже багато корисного і цікавого. Також з недорогих країн у росіян популярні Чехія, Прибалтика та Польща.
4
Бажаючим поніжитися на білосніжних пляжах можна порадити Тайланд і Арабські Емірати. Ці країни з багатою внутрішньою історією, звичаями і традиціями полонять серця туристів з усього світу. До того ж погода в них навесні не дуже спекотна, тому відпочинок тут пройде чудово.
5
Якщо вас ваблять екзотичні країни, то краще відправитися до сонячної і теплої Шрі-Ланці, яка зі своїм вологим тропічним кліматом ніколи не перестане бути популярною в своєму сегменті. Також незабутні відчуття можна отримати, з'їздивши за такими напрямами, як Балі, Сейшели, В'єтнам, Мальдіви і Китай.
6
Протягом усього року хороший пляжний відпочинок пропонує такий південний курорт, як Гоа. На піщаних індійських пляжах зможуть зігрітися всі, хто замерз у холодній Росії. До того ж відпочинок на Гоа - недорогий, але досить захоплюючий.
7
Багато активних туристи вибирають відпочинок в канікули в гірськолижних країнах. До таких відносяться Австрія, Італія, Франція, Андорра. У Швеції та Фінляндії лижний сезон зазвичай триває до середини квітня, так що відвідати ці країни і добре відпочити теж можна.
Корисна порада
В канікулярний час ціни на путівки значно вище, ніж в інші дати. Тому купувати путівки краще заздалегідь, коли ціни ще «не кусаються».