Як підготувати дитину до весни.

Зимові морозні дні закінчується і скоро прийде весна. Зміна однієї пори року іншим відбивається на настрої і самопочутті не тільки дорослих, а й дітей. Підготуйте дитини до приходу весни.
Інструкція
1
Подбайте про наявність весняного одягу та взуття у дитини . За зиму деякі речі могли стати йому малі. Купуйте кілька комплектів для щоденної шкарпетки. Наприклад, для прогулянок у парку відмінно підійдуть джинсові речі і зручні черевики.
2
Щоб уникнути застуд і весняного авітамінозу давайте кожен день дитині вітаміни. Забезпечте малюкові правильне харчування. У щоденному меню крім звичних продуктів повинні бути в достатку фрукти, овочі, зелень і соки. Готуйте компоти, морси і відвар шипшини, ці напої допоможуть зміцнити дитячий імунітет.
3
Читайте з дитиною вірші і розповіді про весні. Подивіться цікавий документальний фільм про пробудження природи. Вивчіть вірш або кілька приказок про весні.
4
Змайструєте до прильоту птахів шпаківню. Нехай дитина бере найактивнішу участь у виготовленні будиночка для пернатих друзів.
5
Намалюйте разом з малюком картину на весняну тему. Використовуйте для цього олівці, фарби або фломастери. Нехай малюнок буде яскравим і позитивним.
6
Розкажіть дитині казку про дванадцять місяців і заплануйте спільний похід в ліс за пролісками. Тільки не забудьте взяти з собою фотоапарат.
7
Перевірте технічний стан дитячого велосипеда і роликових ковзанів. Як тільки зійде сніг, стане тепло і просохне асфальт, дитина неодмінно захоче весь свій вільний час проводити на вулиці.
8
В березні влаштуйте свято - «Перший день весни». Спечіть або купіть готовий торт, прикрасьте стіл живими квітами і постеліть яскраву скатертину. Можна заздалегідь зламати кілька гілочок верби і поставити в воду, щоб вони до свята розпустилися. Співайте веселі дитячі пісні, проведіть кілька смішних конкурсів. Якщо вам сподобається таке свято - зробіть з нього сімейну традицію і щорічно відзначайте довгоочікуваний прихід красуні - весни.