Як розробити голеностоп після перелому. Як розробити ногу після перелому гомілкостопа.

Нижня частина стопи складається з декількох суглобів, в числі яких гомілковостопний, що складається з таранної кістки і гомілки, суглобові частини охоплюють таранную кістка і утворюють блоковидной форму. Перелом даного суглоба може відбутися при бігу або різкому стрибку.
Вам знадобиться
  • - масаж;
  • - гімнастика;
  • - физиолечение;
  • - голкорефлексотерапія;
  • - гірудотерапія.
Інструкція
1
Терміни зрощення гомілковостопного суглоба залежать від тяжкості перелому і займають від 1 до декількох місяців. У важких випадках лікування проводиться в стаціонарі після відновлювальних процедур, якщо відбулося зміщення.
2
Після зняття гіпсу ходити можна тільки з тростиною, не навантажуючи і не напружуючи суглоб. Протягом тривалого часу не піднімайте важких предметів, не носіть взуття на високих підборах. При необхідності ходити протягом усього дня, накладайте на суглоб тугу пов'язку з еластичних бинтів або спеціальний бандаж.
3
Якщо після перелому вас не перестає турбувати біль, зверніться до травматолога для проведення повторного обстеження, вам зроблять рентгенограму, на підставі якої лікар визначить, чи правильно зрісся суглоб. Якщо є зміщення, доведеться проводити повторну операцію.
4
При болях, пов'язаних з тим, що гомілковостопний суглоб залишався тривалий час в нерухомому стані, вам призначать нестероїдні протизапальні мазі.
5
Розробляти гомілковостопний суглоб можна тільки під безпосереднім наглядом і за призначенням лікаря. Після зняття гіпсу призначають фізіотерапевтичні процедури курсом до 15-20 разів.
6
Лікувальна гімнастика проводиться в умовах поліклініки під наглядом досвідченого фахівця. Додатково призначають 20 процедур масажу, щоб відновити рухливість зв'язок.
7
Иглорефлексотерапия допомагає повністю відновити рухливість, якщо реабілітаційний період затягується, і інші методи не принесли відчутних результатів.
8
У домашніх умовах проводите самостійні вправи. По 30-40 разів витягайте носок і максимально піднімайте голеностоп до ноги. Виконуйте по три-чотири підходи протягом дня. У міру розробки суглоба включите ще одна вправа, повертайте носок вліво вправо по 30 разів на кожну сторону. Перед проведенням будь-яких розробляють процедур обов'язково порадьтеся з лікарем.
9
Позитивний результат дає використання гірудотерапії, але в державних медичних установах даний вид лікування недоступний, тому зверніться в приватну клініку і пройдіть 15-20 процедур лікування. Це допоможе зняти набряк після тривалого носіння гіпсу.