Як додати фон до фотографії.

Adobe Photoshop дає своїм шанувальникам можливість створювати нову реальність. Ви можете перенести себе або своїх друзів в космос або королівський палац, на берег океану або в тропічні джунглі. Для цього необхідно замінити фон на будь-який, самої звичайної, фотографії.
Інструкція
1
При створенні колажу необхідно враховувати особливості фотографій - умови освітленості, розташування деталей і т.д. Відкрийте в Photoshop зображення, яке стане фон овим, і згорніть його.
2
Відкрийте другий знімок, на якому будете міняти фон . На панелі інструментів з групи L виберіть Magnetic Lasso Tool («Магнітне ласо») і обведіть основний елемент. Натисніть Ctrl + C, щоб скопіювати фрагмент в буфер обміну.
3
Відновіть перше зображення і вставте на новий шар збережений елемент поєднанням Ctrl + V. Якщо є необхідність, відредагуйте його положення і розмір. Для цього застосуйте вільну трансформацію Ctrl + T або виберіть цю опцію в меню Edit («Редагування»). Затисніть Shift і наведіть курсор на кутовий вузлик виділення. Пересуваючи мишу, змініть розмір і орієнтацію доданого елемента.
4
В меню Image («Зображення») в розділі Adjustments («Властивості») виберіть опцію Levels («Рівні») і, змінюючи положення движків білого, сірого і чорного кольору, приведіть у відповідність освітленість фон а і нового шару.
5
Тепер потрібно намалювати тінь, яку відкидає доданий елемент (в даному випадку баран). Створіть новий шар між фон ом і основним зображенням і повторіть Ctrl + V. При затиснутою клавішею Shift клацніть по іконці зображення, щоб отримати виділення. Натисніть Alt + Delete - зображення буде залито чорним кольором.
6
Застосуйте до шару з тінню вільну трансформацію. Змініть її розмір і положення відповідно до освітленням. Знизьте непрозорість до 40% і використовуйте розмиття по Гауса (Filter Gaussian і Gaussian Blur).
7
Виділити фрагмент зображення можна іншим способом. Натисніть Q, щоб перейти в режим редагування швидкої маски. Кольором переднього плану встановіть чорний, фон а - білим. Інструментом «Кисть» зафарбуйте потрібний елемент, при цьому він покриється напівпрозорої плівкою червоного кольору. Щоб видалити маску, зітріть її пензлем білого кольору.
8
Знову натисніть Q, щоб повернутися в звичайний режим. Навколо фрагмента з'явиться виділення. Використовуючи буфер обміну, вставте елемент на новий шар фон ового зображення. Щоб позбутися від облямівки навколо малюнка, використовуйте команди групи Matting в меню Layer.
9
Для заміни фон а можна використовувати маску шару. Вставте другу фотографію на новий шар і натисніть Add layer mask («Додати маску шару») на панелі шарів. Поруч з іконкою шару з'явиться іконка маски білого кольору. Пензлем чорного кольору видаліть зображення навколо потрібного елементу.
10
Якщо буде потрібно змінити освітленість або орієнтацію фрагмента, клацніть по іконці зображення, потім можете застосовувати Ctrl + T або Ctrl + L.
Іноді на фотографії потрібно змінити фон. Наприклад, на портреті заважають потрапили на задній план зайві предмети. Або хочеться зробити листівку, наклавши на фотографію поля зображення квітки з іншого знімка. Все це можна зробити за допомогою графічного редактора.
Вам знадобиться
  • - редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Додати фон досить просто за допомогою програми Adobe Photoshop. Для початку потрібно відкрити фотографію, де ви хочете поміняти фон. Зробити це можна через меню File - Open або простим перетягуванням файлу на робоче поле редактора. Першим ділом розблокуйте шар із зображенням (двічі клацніть на панелі Layers (Шари)) на шарі з вашою фотографією.
2
Тепер необхідно прибрати старий фон. Зробити це можна різними способами. Найпростіший - ластик на панелі інструментів зліва. Зітріть за допомогою нього зайвий фон. Щоб не було занадто різких кордонів, зменшіть настройки твердості ластику (клацання правою кнопкою миші - Hardness). Можна також виділити непотрібний фон «чарівною паличкою» (Magic Wand Tool), а потім натиснути кнопку Delete. Але в обох цих випадках можуть залишатися занадто грубо обрізані краю. Тоді варто скористатися маскою.
3
На лівій панелі інструментів є значок: гурток в прямокутнику (Edit in Quick Mask Tool). Натисніть на нього. Потім виберіть кисть зі злегка розмитими краями. Трохи зменшіть її значення жорсткості (Flow). Зафарбуйте пензлем все те, що ви хочете залишити на фотографії, - ця область повинна вийти червонуватого кольору. Якщо помітили, що зайшли за краї фону, виберіть звичайний ластик і зітріть «зайву» червоність. Знову натисніть на значок гуртка в прямокутнику. Непотрібний вам фон виявиться виділеним, просто видаліть його кнопкою Delete.
4
Додайте новий шар (Layers - New - Layer). Скопіюйте в цей шар те зображення, яке хочете поставити замість фону (права кнопка миші - Copy - і потім Paste). Тепер ця картинка «перекрила» попередню. На правій панелі інструментів Layers просто перетягніть шар з фоном під шар з первісним зображенням. Тепер фотографію можна зберегти в будь-якому зручному форматі, наприклад JPG, за допомогою команди Save as.