Як зупинити появу родимок.

Поява родимок зазвичай списують на прикмету, яка говорить про незвичайну успішності їхнього власника. Проте реальні причини виникнення таких плям на шкірі носять більш прозаїчний характер, нерідко загрозливий здоров'ю людини. Ставтеся уважно до подібних ознаками «щастя» і не тягніть з відвідуванням лікаря.
Інструкція
1
Обмежте своє перебування на сонці. Ультрафіолет негативно відбивається на пігментації шкіри і провокує появу нових родимок. Особливо це стосується вагітних жінок і людей з надмірно чутливою шкірою. Якщо ви любите засмагати, а за вікном спекотне літо, не забувайте використовувати сонцезахисні засоби. Не варто ставитися до цієї проблеми легковажно, адже від зайвого впливу сонячних променів родимки можуть перетворюватися в злоякісні пухлини.
2
Зверніться до ендокринолога і онколога, якщо ваш організм переживає клімакс. У цей час гормональний стан змінюється, і послаблюється імунозахисних система, що сприяє розвитку злоякісних пухлин. Фахівці проведуть необхідні обстеження і призначать супутнє лікування, яке буде підтримувати гормональний фон організму на потрібному рівні.
3
Перевірте стан печінки. Нерідко поява родимок обумовлюється виникненням таких захворювань, як цироз і гепатит. Ще однією причиною може служити підвищений вміст шлаків. Після обстеження лікар призначить або лікування, або очищення печінки і спеціальну дієту.
4
Намагайтеся не турбувати поверхню родимок. Наприклад, жінки висмикують волосся, а чоловіки ушкоджують родимки під час гоління. Це провокує зайвий прилив крові, і меланома, що бере участь в утворенні родимок, починає поширюватися по всьому організму. Зайве нагадувати, що самостійне видалення родимих плям небезпечно для здоров'я, оскільки може призвести до великої крововтрати.
5
Після того як фахівці обстежують ваш організм і усунуть причини появи родимок, спробуйте їх видалити. Для цього скористайтеся лазерної заморожуванням або механічним випалюванням.
Корисна порада
Періодично оглядайте родимки на тілі. Це допоможе запобігти серйозні ускладнення, якщо якась із них почне збільшуватися і поява нових утворень прийме хронічний характер.
Родимка або невус є вродженим пороком розвитку шкіри або доброякісною пухлиною, що має вірусну природу, яка утворилася протягом життя. Родимки являють собою скупчення клітин шкіри з величезною кількістю пігменту.
Інструкція
1
Відмовтеся від частого перебування на яскравому сонці без захисного крему з високим фільтром, особливо в період часу з 11-17 годин. Якщо на вашому тілі досить велика кількість родимок , намагайтеся максимально скоротити час перебування на пляжі, не засмагати, вибирайте закритий одяг. Ультрафіолет знижує імунітет організму і призводить до пошкодження генетичного матеріалу пігментних клітин.
2
З цієї ж причини відмовтеся від відвідування солярію, особливо якщо ви не досягли 28-річного віку (згідно ВООЗ). Особливу обережність дотримуйтесь, якщо ви є власником рудого волосся, світлої шкіри, блакитних очей. Шкіра таких людей найбільшою мірою схильна до сонячних опіків, які згодом можуть спровокувати поява нових родимок .
3
Враховуйте, що відображення променів сонця від поверхні води, снігу або піску збільшує кількість ультрафіолетового випромінювання, що потрапляє на шкіру, в два рази.
4
Зверніть увагу на свою спадковість. Якщо ваші близькі родичі страждають такою патологією, як синдром множинних диспластичних невусів, є ймовірність того, що у вас виникнуть такі ж проблеми. Зверніться до фахівців для проведення медико-генетичної консультації. Спостерігайте за пігментними плямами.
5
Регулярно оглядайте своє тіло на предмет появи нових родимок . У разі різкого збільшення їх числа, негайно зверніться до фахівця. Також не відкладайте візит до лікаря, якщо звичні родимки, які не викликали раніше ніяких занепокоєнь, раптом стали рости, збільшилися в розмірі або змінили колір.
Зверніть увагу
У грудних дітей родимки практично відсутні. Однак вони можуть з'явиться вже на першому році життя.
Корисна порада
Зараз у медицині широко поширений метод лазерного видалення родимок. В результаті такого лікування слідів операції практично не залишається. До того ж вона цілком безболісна. Існують також і інші методи видалення невусів: кріодеструкція, електрокоагуляція і т.д.