Як змінити найменування папки.

Користувачі комп'ютерів «папками» називають розділи каталогів файлової системи ОС. Ці об'єкти можуть створюватися і редагуватися - включаючи зміну назви - операційною системою, прикладними програмами або самим користувачем. Процедура ця в сучасних ОС з графічним інтерфейсом нескладна і не вимагає якоїсь спеціальної підготовки.
Інструкція
1
Якщо потрібна папка розміщена на робочому столі, клікніть по її значку один раз лівою кнопкою миші і натисніть клавішу F2 - режим редагування буде включений, а назва виділено. Це ж можна зробити з використанням контекстного меню - викличте його клацанням по іконі папки правою кнопкою миші та виберіть команду «Перейменувати». Потім наберіть нове ім'я каталогу та натисніть клавішу Enter.
2
Розміщені на дисках комп'ютера папки редагувати найкраще з використанням програми-менеджера файлів. Запустіть «Провідник», двічі клацнувши по вміщеної на робочий стіл ярлику елемента ОС з назвою «Комп'ютер». У вікні цієї програми перейдіть в каталог, що містить потрібну папку, знайдіть її там, а потім дійте так само, як описано в попередньому кроці.
3
Можна змінювати і назви папок, що створюються в головному меню операційної системи прикладними програмами, які встановлюються в комп'ютер. Розкрийте це меню - натисніть клавішу Win або клікніть по кнопці «Пуск». Зазвичай додатки поміщають свої каталоги в розділ «Усі програми», відкрийте його і знайдіть потрібну папку. Клацніть по її назві правою кнопкою миші і скористайтеся командою «Перейменувати» з сплив контекстного меню. Після цього введіть нову назву і натисніть Enter.
4
Зміна елементів - файлів або папок - заблокованих працюючої в даний час програмою неможливо. До редагування назви це теж відноситься, тому, якщо замість зміни імені папки ОС видасть повідомлення про помилку, закрийте працюючу з нею програму, почекайте секунд десять-двадцять і повторіть спробу. Не виключено, що відредагувати ім'я потрібної папки виявиться можливим тільки після перезавантаження комп'ютера в безпечному режимі. Це може трапитися з папками, заблокованими системними програмами або деякими постійно запущеними прикладними програмами - наприклад, антивірусами і брандмауерами.