Як одягнути худого чоловіка. чоловіча мода високому худому.

Чоловічий худорба нерідко стає причиною комплексів. А адже така фігура містить в собі більше плюсів, ніж мінусів. Стрункий чоловік може дозволити собі в одязі те, що людям з більш щільним статурою протипоказано.
Інструкція
1
Худий чоловік може носити одяг з тканини, яка не підходить більш повним людям. Більш того, ці тканини візуально збільшать фігуру. Вибирайте костюми з об'ємного матеріалу - вовни крупної в'язки, блискучі і фактурні - вельвет, оксамит. У той же час не варто захоплюватися тонкої тянущейся синтетикою і бути обережним з шовком - вони підкреслять худорбу.
2
Не здійснюйте помилку людей, що намагаються приховати свої форми - не важливо, занадто маленькі чи великі. Не купуйте одяг не вашого розміру. Піджак на розмір-два більше вашого зробить силует більш мужнім, а плечі - ширшими. Навпаки, чоловік буде виглядати худеньким хлопчиком, який надів одяг свого батька.
3
Зверніть увагу на покрій речі, яку збираєтеся купити. Не зациклюйтеся на вільних светрах і футболках, в яких можна сховатися. Худим чоловікам йдуть моделі, що підкреслюють фігуру. Наприклад, в костюмі з прямими вузькими брюками і злегка приталеним піджаком молода людина буде виглядати витончено і аристократично, головне при цьому - хороша постава, яка худого чоловіка перетворює в стрункого.
4
Також можна експериментувати з незвичайним кроєм. Вибирайте одяг геометрічних форм, зшиту з щільної тканини, яка добре тримає форму. В такому одязі худий чоловік почуває себе захищено, так як немає облягання, і при цьому виглядає модно - незвичайні силуети і чіткі лінії досить часто стають трендом.
5
Поєднуйте безліч предметів гардероба в одному костюмі. Багатошаровість зробить фігуру більш об'ємною. Наприклад, восени під класичний піджак можна надягати пуловер крупної в'язки і сорочку. Замість строгих вовняних жилеток спробуйте використати теплі дуті безрукавки. Якщо це річ однотонна, вона може і поєднуватися з джинсами, і вписуватися в строгий костюм.
6
Використовуйте в одязі весь колірний спектр, особливо світлі кольори. Не бійтеся підбирати речі з великим малюнком, принтами - такі тканини, небезпечні для повної фігури, худий нітрохи не нашкодять.