Як організувати школу здоров'я.

Для того щоб досягнення медицини реалізовувалися на практиці і зменшувалася захворюваність населення, необхідне створення партнерських відносин між лікарем і пацієнтом. Одним з методів формування такої співпраці є проведення занять в школі здоров'я для пацієнтів, які організовуються на базі лікувально-профілактичних закладів.
Інструкція
1
Для початку вирішіть організаційні питання: які лікарі і по яких днях будуть проводити заняття з пацієнтами. При цьому слід врахувати лікарське розклад і можливість виділення приміщення для занять. Як правило, на ці семінари запрошується 10-12 чоловік. Якщо пацієнтів буде більше, у них буде менше часу на обговорення своїх проблем з лікарем в індивідуальному порядку.
2
Для закріплення базової інформації про захворювання та методи боротьби з ускладненнями існують спеціальні буклети. Такі інформаційні бланки випускаються в рамках державної програми з профілактики захворюваності та смертності. У лікувальних установах широко поширені і використовуються брошури по ішемічної хвороби серця, туберкульозу, захворювань ендокринної системи і т. Д. Перед проведенням занять забезпечте профільних пацієнтів потрібними інформаційними листками.
3
Лікар, який проводить навчання, повинен володіти комунікативними навичками, знанням звичок пацієнтів і володіти активними формами навчання. Тобто він повинен уміти вислухати кожного пацієнта і кваліфіковано відповісти на його питання. Підтримуйте довірчі відносини з пацієнтами, від цього безпосередньо залежить якість сприйняття інформації.
4
У процесі навчання переконаєте пацієнта відмовитися від шкідливих звичок і сформувати здоровий спосіб життя. Для гарного сприйняття даних рекомендацій, потрібно вміти їх формулювати не в якості заборон, а мотивуючи на позитивні асоціації. Тобто пацієнт повинен закінчити курси навчання з твердим переконанням підвищити якість свого життя.
5
Після навчання пацієнт тієї чи іншої профільної групи повинен володіти інформацією про своє захворювання, можливі ускладнення та методи їх запобігання. Він повинен знати порядок і час проходження диспансеризації і бути орієнтований на позитивний результат. Такий підхід до профілактики захворювань істотно знижує витрати на лікування, підвищує якість життя хворих і запобігає значне число ускладнень.