Як очистити екран. Як чистити монітор комп.

запилив плазмова панель або ЖК-телевізор з часом починає погано передавати кольору. Воно й зрозуміло: заважає цьому накопичився шар пилу. Якщо просто взяти ганчірочку і стерти шар пилу з екрана , його можна подряпати, навіть того не помітивши. Тим більше, якщо ви побачили, скажімо, на екрані свого ЖК-монітора якесь плямочка, не варто слинити палець і намагатися це пляма стерти, інакше жирні плями на дисплеї неодмінно з'являться. Як же правильно чистити екран, читайте далі.
Інструкція
1
Деякі виробники РК-телевізорів і плазмових панелей радять користуватися спеціальними миючими засобами, хоча і без цих коштів можна обійтися. До їх складу неодмінно входить дистильована вода, тому діставши її, ви можете самі приготувати засіб для чищення для свого телевізора або монітора. Вам достатньо змішати дистильовану воду з ізопропиловим спиртом, і у вас вийде абсолютно м'яке, нешкідливе, ефективне і дешевий засіб для очищення екрана .
2
Пил і відбитки пальців - це найпоширеніші забруднення екранів ЖК-моніторів, телевізорів і пластикових панелей. Щоб справитися з пилом і жирними слідами від пальців, вам потрібно ретельно підготуватися. Так що дістаньте спочатку дистильовану воду, ізопропіловий спирт, мірний стаканчик, два шматочки чистої і м'якої безворсовой тканини, а також ватяний тампон на паличці (вушні палички).
3
Спочатку вимкніть свій телевізор або монітор і дочекайтеся його повного охолодження. Обережно протріть дисплей м'якою безворсовой тканиною, щоб позбутися від пилу. Тепер зробіть м'яку суміш для очищення вашого екрана . За допомогою мірного стаканчика відміряйте рівні частини ізопропілового спирту і дистильованої води.
4
Опустіть ту ж саму ганчірочку в розчин чистим кінцем, після чого вийміть її і акуратно вичавіть. Далі обережно і ніжно протріть вологим шматочках тканини весь екран телевізора, монітора або плазмової панелі.
5
Стик корпуса і екрана - це проблемне місце, куди заганяється пил під час чистки екрана . Для очищення стику занурте один кінчик ватного тампона в раніше приготовлену суміш дистильованої води і ізопропілового спирту. Вичавте тампон і акуратно проведіть їм вздовж стику корпусу монітора або телевізора і його екрана .
6
Витріть екран другим шматочком тканини насухо. Вологу на екрані не залишайте, тим більше перед включенням техніки.
Корисна порада
Завжди користуйтеся для чистки екрана тільки чистою тканиною, адже крихітні тверді частинки бруду, що знаходяться в волокнах тканини, можуть залишити подряпини на екрані; Екран протирайте тільки злегка вологою, але ніяк не мокрою тканиною; Ні в якому разі не користуйтеся під час чистки екрана очищувачем для стекол; Не користуйтесь паперовими рушниками.