Як включити на моніторі звук.

Монітор з вбудованими колонками володіє невисокою якістю звучання, але економить місце на столі і звільняє одну розетку в подовжувачі. Звуковий сигнал на такий монітор подається через окремий кабель.
Інструкція
1
Подивіться, чи присутній другий кабель, що з'єднує аудиовход монітора з виходом звукової карти комп'ютера. Якщо він є, а звуку все одно немає, спочатку спробуйте знайти на передній панелі монітора кнопку з позначенням перекресленого динаміка. Натисніть на неї, після чого або над нею згасне світлодіод, або на екрані також з'явиться позначення динаміка, але не перекресленого. Це означає, що тепер звук включений. Повторне натискання кнопки призведе до включення діода або появі позначення перекресленого динаміка - звук відключений. На деяких моніторів окремої кнопки для зміни режиму роботи динаміка ні - ця функція включається і вимикається через меню.
2
Якщо монітор виведений з режиму вимикання звуку, але почути все одно нічого не вдається, знайдіть регулятор гучності. Навіть на моніторах, де всі регулювання здійснюються електронним способом, такий регулятор може бути аналоговим. Покрутіть його ручку, і звук повинен з'явиться. Якщо ж ручка відсутня, пошукайте на передній панелі кнопки зі стрілками, між якими розташовано позначення динаміка, або спробуйте відшукати пункт для регулювання гучності в меню монітора.
3
Не можна виключати і неправильну настройку мікшера операційної системи - але тоді звуку не буде і в тому випадку, якщо підключити до звукової карти звичайні колонки. Запустіть відповідну програму (її назва залежить від того, яка використовується ОС) і перевірте, чи не відключений Чи аудіовихід.
4
Навіть якщо кабель і мається, не факт, що він правильно підключений. Перевірте, чи приєднається він одним штекером до зеленого гнізду звукової карти, а іншим - до гнізда монітора, позначеному як Audio in. При необхідності переставте його у відповідні гнізда. Крім того, шнур може бути й несправний. Щоб дізнатися, чи так це, від'єднайте його як від комп'ютера, так і від монітора, і продзвоните омметром.
5
При відсутності кабелю пошукайте його в пакувальній коробці монітора. Якщо він не знайдеться і там, виготовте його самі. Візьміть два 3,5-міліметрових стереофонических штекера стандарту Jack (TRS). Трьохдротяним шнуром з'єднайте їх однойменні контакти.
Зверніть увагу
Все перемикання здійснюйте при знеструмленій апаратурі.