Як включити плагіни в КС.

Встановлення нових полігонів в грі Counter Strike не представляє труднощі навіть для не дуже досвідченого користувача. Включення плагіна здійснюється стандартними засобами системи і не вимагає використання додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Завантажте на комп'ютер архів обраного плагіна гри Counter Strike і розпакуйте його в будь-яку зручну папку. Зверніть увагу на розширення Розархівувати файлів. Саме вони визначають місце збереження цих файлів: - cfg - файл конфігурації плагіна; - txt - необов'язковий файл, є не завжди; - amxx - основний файл плагіна; - sma - необов'язковий файл исходника плагіна.
2
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт "Всі програми". Розкрийте посилання «Стандартні» і запустіть додаток «Провідник Windows». Перейдіть по путіaddons/amxmodx/plugins і помістіть кожен завантажений файл в соответствующею папку: - імя_плагіна.sma - в папку addons/amxmodx/scripting; - імя_плагіна.txt - в папку addons/amxmodx/data/lang; - імя_плагінаюсап - в папу addons/amxmodx/config; - імя_плагіна.amxx - в папку addons/amxmodx/config/plugins.
3
Поверніться до головного меню «Пуск» і ще раз перейдіть в пункт "Всі програми". Розкрийте посилання «Стандартні» і запустіть додаток «Блокнот». Відкрийте в ньому файл plugins.ini, що знаходиться в папці addons/amxmodx/config/plugins і надрукуйте в кінці документа ім'я встановлюваного плагіна. Збережіть зроблені зміни і перезавантажте сервер для застосування обраного дії.
4
Зверніть увагу на те, що для коректної роботи плагіна перед його ім'ям в файлі modules.ini не повинно бути знаку крапки з комою (;). Відображення плагінів в ігровій консолі виконується командою amx_plugins. Після того як будуть відображені всі доступні плагіни , надрукуйте в консолі команду amx_імя_плагіна для того, щоб включити його.
5
Зверніть увагу на те, що встановлювані версії плагінів повинні бути сумісні з використовуваним сервером і модами.
Плагін - це комп'ютерна програма, яка є доповненням основної програми. Плагін дозволяє розширити її можливості. Найчастіше програму застосовують в популярному фотошопі, вона дозволяє спростити виконання багатьох завдань. Так що читайте уважно, як слід запустити плагін.
Інструкція
1
Плагінів існує величезна безліч, спочатку потрібно вибрати для себе відповідний варіант, щоб не перевантажити програму невикористовуваними функціями. Ви можете купити ліцензійну версію в комп'ютерному магазині або завантажити додаток на сайтах в мережі інтернет.
2
Зупиніться на цікавій для вас програмі і натисніть «скачати». Якщо плагін завантажиться в архів, то запустите файл install.exe або setup.exe встановіть додаток. А якщо ж ви скачали плагін в формі інсталяційний файл, то встановіть його як будь-яку стандартну програму, тоді він автоматично інтегрується в головну програму, наприклад, в фотошоп.
3
Якщо плагін ви завантажили у вигляді файлу в форматі 8bf, то вам буде потрібно перемістити його в папку Plug-Ins, яка розташована за замовчуванням в директорії: C: \ Program Files \ Adobe \ Photoshop CS. Далі при кожному запуску програма переглядає каталог Plug-Ins. Потім вона реєструє додаток в основному меню. Ви без проблем виявите її під час роботи.
4
Якщо основна програма не бачить запущений плагін, то перезавантажте її, щоб додаток додалося в програму. Але врахуйте, що не всі фільтри зможуть працювати c різними форматами. Багато фільтри підтримують лише 8-бітний RGB-режим. Якщо плагін не зможе працювати в якомусь режимі, то він буде просто недоступний в основному меню.
5
Пам'ятайте, що при запуску плагінів необхідно виконувати наступні операції: створення папки для плагінів, скачування самої програми і створення сторінки фільтра. Якою б складною на перший погляд вам не здалася установка додаткового додатка, то знайте, що в майбутньому плагін спростить вам роботу в будь-якій програмі в кілька разів.