Як в Опері зберігати картинки.

Якщо вам в процесі звичайного веб-серфінгу доводиться щось зберігати в комп'ютер, найбільш велика ймовірність, що це «щось» - зображення. Методи збереження картинок в більшості сучасних браузерів майже однакові, деякі відмінності є лише в організації роботи із зображеннями, збереженими в локальній пам'яті додатки.
Вам знадобиться
  • Браузер Opera.
Інструкція
1
Якщо потрібно записати на локальний носій картинку з відкритою в Opera веб-сторінки, клацніть по ній правою кнопкою миші і виберіть у сплив меню пункт «Зберегти зображення». Браузер відкриє стандартний діалог збереження, в якому вам потрібно вибрати один з локальних каталогів комп'ютера і змінити, якщо в цьому є необхідність, назва файлу. Картинка буде поміщена в вказане місце і з заданим назвою після того, як ви натиснете кнопку OK.
2
Перед тим як показати зображення користувачеві, браузер поміщає його в своє власне локальне сховище файлів - «кеш». Це дозволяє зберегти і картинки зі сторінок, які ви відвідували раніше, витягаючи їх з цього сховища. Якщо вирішите скористатися цим способом, відкрийте меню браузера, перейдіть в розділ «Сторінка», потім - у підрозділ «Засоби розробки» і виберіть пункт «Кеш». Opera відкриє сторінку зі списком доступних в локальному сховищі сайтів і декількома настройками фільтрації вмісту.
3
Поставте позначки у всіх чекбоксах лівої колонки налаштувань, щоб браузер з збережених елементів сторінок відібрав тільки картинки . Потім виберіть у списку, який Вас сайт і натисніть посилання «Предпросмотр» поруч з ним. Opera відкриє ще одну сторінку, в якій ви побачите всі доступні картинки та інформацію про кожну з них. Виберіть потрібне вам зображення, а далі дійте так само, як в першому кроці.
4
Ще один спосіб збереження зображення вимагає використання якого-небудь графічного редактора. В контекстному меню картинок є пункт «Копіювати зображення» - виберіть його, щоб браузер помістив образ картинки в буфер обміну операційної системи. Потім запустіть графічний редактор, створіть новий документ (Ctrl + N) і вставте в нього зображення з буфера обміну (Ctrl + V). Після цього нову картинку збережіть у файл (Ctrl + S). Цю операцію можна виконати і з використанням текстового редактора Microsoft Word, але зберегти зображення можна буде тільки в форматі текстового документа.