Як підібрати плінтус. Як підбирати плінтуса по всій квартирі.

Планується використовується в інтер'єрі чисто з міркувань практичності, приховуючи стик між підлогою і стіною. Під ним легко можна заховати краю шпалер, лінолеуму або проводу. Планується також може притискати собою ковролін. Найчастіше можна зустріти пластикові, дерев'яні, шпоновані та ламіновані плінтуса. Як бачите, вибір не так вже й малий. Тому й підібрати плінтус не так просто. Але ми вам допоможемо.
Інструкція
1
Про пластикових плінтусах відгукуються в основному добре. Хоча більша частина позитивних коментарів чомусь належить продавцям і виробникам. Розглянемо, що ж в них хорошого. За допомогою пластикових плінтусів можна обходити будь-які кути приміщення. Також розглядаються плінтуса всередині порожнисті, що дозволяє протягувати під ними дроти.
2
До мінусів пластикових плінтусів можна віднести те, що виглядають вони досить невиразно, особливо, якщо мова заходить про дерев'яному полі. Ну не буде поважаючий себе дизайнер підбирати пластиковий плінтус до дорогого підлозі з дерева. Такі плінтуса добре виглядають хіба що з лінолеумом.
3
Ламінований плінтус - це найбільш зручне рішення для людей, які збираються постелити у себе вдома ламінат. Для такої підлоги краще варіанту не придумаєш, оскільки до кожної колекції ламінованої підлоги виробниками випускаються також плінтуса в колір.
4
Шпоновані плінтус відмінно підійде до дерев'яної підлоги, пробці, паркету, а також до паркетної й масивної дошці. Він коштує дешевше плінтуса, виконаного з натурального дерева, а також не так сильно деформується від вологості.
5
Дерев'яні плінтуси виглядають найбільш приглядную. Провідні виробники зазвичай випускають до колекцій паркету, масивної і паркетної дошки також і плінтуса тієї ж деревини. Тому і придумувати тут нічого: якщо ви замовили дубовий паркет, то і плінтус повинен бути теж дубовим. Якщо такий плінтус покрити лаком, він стане ніби невидимим, але акуратним рішенням.
6
Тепер варто розібратися з квітами. Найпростіше вибирати плінтус так, щоб він був одного кольору з покриттям підлоги. Тоді він зіллється з покриттям і не буде помітний. В інших випадках варто розраховувати виключно на свій смак чи смак вашого дизайнера.
7
Досить модними вважаються білі плінтуса в колір стін. Нерідко зустрічаються і витягнуті над підлогою на 5-10 см плінтуса. Іноді дизайнери використовують білий плінтус в поєднанні з ліпниною по нижньому краю кімнати - ефектно виглядає, але абсолютно не практично. В цьому випадку підлогу біля плінтусів потрібно мити вкрай обережно. Але навіть при найобережнішої прибиранні рано чи пізно вся ця краса неминуче буде покриватися брудом.
8
Контрастні плінтуса хороші тоді, коли вони підтримують своїм кольором якісь елементи оформлення кімнати, наприклад текстиль або меблі. Якщо не дотримуватися цього правила, плінтус буде виглядати в кімнаті якимось чужим, стороннім предметом.
Коли ремонт майже завершено, а кімнати квартири чарують своєю красою і незвичністю, справа залишається за малим: треба підкреслити ексклюзивність свого інтер'єру тонкої, але яскравою рисою - плінтусом.
Інструкція
1
Відкиньте стандарти. Пройшли важкі одноманітні часи, коли в магазинах продавалися однотипні тьмяні шпалери, коли кращим декором для кухні була побілка, а підлоги і плінтуси були стандартного неприємно-коричневого кольору . Зараз в будівельних магазинах можна знайти будь-який сучасний матеріал, вибрати шпалери під свій смак (або навіть зробити їх на замовлення) та підібрати до них відтінок підлоги з приголомшливою точністю. Інтер'єр кімнати повинен підкреслювати вашу індивідуальність. Традиційно підлоговий плінтус за кольором і структурою повинен відповідати підлозі. Такий стандарт пішов з тих часів, коли пів фарбували однієї, найпрактичнішою фарбою. Щоб уникнути маркості стін, плінтус покривали таким же лаком. Зараз для оформлення підлоги можна знайти багато сучасних матеріалів практично будь-якого кольору . Зазвичай в будівельних магазинах є плінтуси, точно відповідні підлогового покриття. Таке поєднання раніше буде виграшним і легким, але, на жаль, нудним.
2
Тим, хто боїться проводити експерименти зі своїм житлом, але хоче створити сучасний модний інтер'єр, можна вибрати плінтуси в колір стін. Звичайно, плінтус під колір розписних шпалер знайти складно, але підібрати його до основного кольору стін цілком реально. Набагато простіше буде тим, хто вирішив зробити стіни однотонними.
3
Щоб кімната виглядала гармонійною, а художній образ завершеним, підлогу і стіни повинні поєднуватися в кольорі або тоні. Кольори можуть бути й контрастними, і практично однаковими, головне - щоб разом вони виглядали красиво і оригінально. Підкресліть своє вміння поєднувати кольору , вибравши мозаїчний плінтус, в якому можна знайти відтінки як стін, так і підлоги. Цей варіант сміливіше, ніж попередні, проте яскравість музичного плінтуса не впадатиме в очі і дратувати консервативних гостей.