Як бути щирим.

Щирість високо цінується в суспільстві. Залишатися чесним з собою і оточуючими може не кожна людина. Особливо це відноситься до таких ситуацій, результат яких залежить від того, скажіть ви правду чи збрешете.
Інструкція
1
Частіше говоріть від першої особи при спілкуванні з людьми. Так ви не тільки заявіть про свою позицію, але й більш чітко зможете донести до співрозмовника, що саме вас хвилює. Якщо у вас складається не дуже приємну розмову, що не перекладайте провину на інших людей, частіше використовуйте займенник «я».
2
Рухайтеся до поставленої мети маленькими кроками. Стати щирим відразу неможливо, особливо, якщо ви звикли прикрашати дійсність, тримати все в собі і не ділитися з оточуючими своїм істинним думкою. Починайте говорити людям те, що ви думаєте, поступово. Наприклад, ставте перед собою мету: кожен день говорити щось, що вас хвилює, але ви приховували це раніше. Так, крок за кроком, ви зможете почати ділитися з людьми більш серйозними переживаннями, відчуваючи менші труднощі.
3
Якщо ви боїтеся образити людину своїми словами, передуватимете їх фразою: «Можливо, ви праві» або «Ваша точка зору мені зрозуміла». Подібна демонстрація поваги до співрозмовника дозволить вам чесно висловити всі свої зауваження, а не лукавити і погоджуватися з неприйнятними для вас речами.
4
Щоб стати щирим, недостатньо просто перестати брехати: потрібно позбутися і від минулої брехні. Поспілкуйтеся зі своїми знайомими, які були введені вами в оману і зізнайтеся їм у тому, що ви не були відверті при попередньому розмові. Постарайтеся внести ясність, тоді колишня брехня не породить нову.
5
Щирість передбачає вираз виключно негативних емоцій. Говоріть людям, що вам в них подобається, що ви відчуваєте до них, діліться своїми ідеями та враженнями. Не бійтеся здатися дурним або сказати щось недоречне: все сказане від щирого серця буде сприйнято належним чином.
6
Намагайтеся кожен раз висловлювати свої емоції з того чи іншого приводу. Не намагайтеся своїми словами чи діями догодити іншим. Коли вас запитують, від вас чекають власної думки, а не відповіді, який би приніс задоволення вашому співрозмовнику. Звичайно, іноді ці відповіді будуть збігатися, але коли цього не відбувається, намагайтеся бути чесним і не боятися говорити те, що ви думаєте і відчуваєте насправді.