Як більше встигати.

Деякі люди скаржаться на те, що їм абсолютно не вистачає часу. Хочеться і роботу виконати якісно, і відпочити, і провести час з сім'єю, але як на зло доводиться чимось жертвувати. Неправильний розпорядок дня, неорганізованість, - ось що заважає людині підвищити продуктивність праці. Для всіх людей існує однакова кількість годин на добу, але, тим не менш, одні витрачають його ефективно, інші ж попросту його просиджують.
Інструкція
1
Щоб підвищити продуктивність, в першу чергу навчитеся планувати свій день. Краще робити це на листку паперу, так як в пам'яті важко все утримати, а наочний матеріал дуже зручний. Розпишіть все те, що вам потрібно зробити, по мірі виконання викреслюйте завдання.
2
Напишіть терміни виконання поставлених цілей. Це необхідно для того, щоб не відволікатися на сторонні об'єкти, а слідувати наміченим розпорядком. В кінці дня підводите підсумок виконаних завдань. Не потрібно поспішати, адже головне - це якість роботи, а не кількість.
3
Обов'язково розташуйте справи по важливості і складності. Важливіші повинні бути виконані в першу чергу. Подумайте самі, якщо ви за день зробите кілька другорядних завдань, чи залишаться у вас сили на вирішення більш складних і трудомістких справ? На кінець дня залиште ті, які робити вам в радість, тобто після важкого робочого дня мозок повинен відпочивати і не напружуватися.
4
Щоб підвищити продуктивність у вас має бути присутнім бажання до роботи. Для цього намагайтеся виконувати ті завдання, які вам імпонують. Якщо таких немає, поставте собі мету і йдіть до неї.
5
Не кидайте справи незавершеними. Повірте, якщо ви сьогодні не захотіли їх виконувати - у вас не з'явиться бажання завтра. Поставте перед собою правило: не приступати до нових завдань, поки не виконані старі. Якщо все-таки справи накопичилися - розгребіть їх при першій можливості.
6
Ні в якому разі не робіть кілька справ одночасно. Адже не дарма говорить народне прислів'я, що за двома зайцями поженешся, жодного не зловиш. Ви тільки втратите час, а жодна справа якісно не виконаєте.
7
Обов'язково давайте собі відпочити, адже організм повинен розслаблятися. Не допускайте відпочинок за робочим місцем! Сходіть на вулицю, прогуляйтеся по парку або поспіть.