Як включити права адміністратора. права адміна в ви падаючому меню.

Розробники програмного забезпечення компанії Microsoft, піклуючись про безпечну роботу своїх клієнтів, розділили права і можливості користувачів в системі. Найвищими права ми володіє власник облікового запису «Адміністратор». Він також може додати можливості іншим учасникам, які мають доступ до комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленою ОС сімейства Windows.
Інструкція
1
Якщо ви працюєте під керуванням Windows XP, зайдіть в «Панель управління» і розкрийте вузол «Облікові записи». Клацніть по облікового запису, якої збираєтеся привласнити права адміністратора, перейдіть за посиланням «Зміна типу облікового запису». Переведіть радіокнопку в положення «Адміністратор комп'ютера» і підтвердіть дію, натиснувши «Змінити тип ...».
2
Є інший спосіб. Використовуючи поєднання Win + R, викличте вікно запуску команд. Введіть control userpasswords2. У вікні облікових записів відзначте курсором потрібну запис і натисніть «Властивості». У вкладці «Членство в групах» переведіть перемикач «Рівень доступу ...» в положення «Інший». Розкрийте список, що випадає і виберіть групу "Адміністратори". Для підтвердження вибору натисніть ОК.
3
Якщо комп'ютер працює під управлінням Windows Home Edition, ці дії потрібно буде провести в безпечному режимі. Після включення системного блоку натисніть клавішу F8. В меню вибору варіантів завантаження відзначте «Безпечний режим». Дайте відповідь «Так» на питання системи про продовження роботи.
4
При створенні версій Windows Vista і Window 7 пильність розробників підвищилася. Повними права ми адміністратора володіє вбудований обліковий запис «Адміністратор», причому за замовчуванням вона відключена. Щоб її включити, викличте вікно запуску програм поєднанням Win + R і введіть команду compmgmt.msc.
5
У вікні консолі розкрийте оснастку «Локальні користувачі та групи». Позначте групу «Користувачі». У правій частині вікна клацніть правою клавішею по запису «Адміністратор». Ви випадаючому меню виберіть «Властивості» і зніміть прапор біля пункту «Вимкнути обліковий запис».
6
Якщо на комп'ютері встановлена Windows Vista Home Edition, вікно консолі буде недоступно. Викличте вікно запуску програм і введіть cmd. У рядку пошуку з'явиться іконка цієї команди. Клацніть по ній правою клавішею і виберіть у спадному меню «Запуск від імені адміністратора». В комадно рядку введіть net user Адміністратор/active: yes. Цей спосіб підходить для Windows XP, Windows Vista і Windows 7.