Як вивчити корейський.

Більше 87 мільйонів чоловік спілкуються щодня на корейській мові. Географія його розповсюдження простяглася від Японії, Кореї і Китаю до Росії і США. Незважаючи на складність східних мов, ви теж зможете освоїти корейський, якщо будете грамотно користуватися платними і безплатними ресурсами.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - канцелярське приладдя;
  • - зошити;
  • - плеєр/навушники;
  • - навушник/мікрофон;
  • - курси;
  • - гроші;
  • - репетитор.
Інструкція
1
Освоюйте поступово базовий корейську мову за допомогою ресурсу ru.livemocha.com/learn-korean/Корейский-язык. Перш за все, вам потрібно на ньому пройти процес реєстрації. Далі введіть ім'я та поштову скриньку. На нього ви будете отримувати кожен день завдання з фонетики, граматики та лексики корейської мови.
2
Виконуйте їх стільки, скільки буде потрібно, а потім відсилайте назад викладачеві і чекайте коментарів і виправлених помилок. Таким чином ви зможете осягнути початковий курс за пару місяців щоденної роботи.
3
Користуйтеся також і сайтом korejsky.com. На ньому ви знайдете книги, самовчителі та словники (електронні перекладачі). Візьміть просте посібник для новачків і почніть читати його кожен день, при цьому записуючи все незнайомі слова собі в зошит. Вона повинна бути розлініяна на три частини по вертикалі: для слова, перекладу і російській транскрипції. Займайтеся читанням і записом нових слів не менше 1 години в день.
4
Вивчайте нові лексичні одиниці кожен день по півгодини і більше. Не треба їх зазубрювати. Намагайтеся просто прочитувати їх якомога частіше, потім повторюйте на ніч і знову після пробудження. Якщо ви зможете освоювати хоча б по 10 слів кожен день, то вже через 2 місяці у вас буде хороший початковий лексичний запас, який ви зможете впровадити в повсякденне мова.
5
Розгляньте варіант роботи з репетитором через скайп. Знайдіть досвідченого наставника-лінгвіста, який зможе скласти індивідуальний графік занять, заточений під ваші цілі. До того ж він зможе не тільки з вами спілкуватися, але й виправляти по ходу помилки, чого ви не можете робити самостійно. Більш того, цей варіант дуже практичний і зручний для ділових зайнятих людей.
6
Вчіть корейську мову на спеціалізованих курсах. Про них ви можете докладно почитати тут: korejsky.com/rukorean/languageschools.asp. Цей метод підійде для вас, якщо ви володієте достатньо великими коштами для навчання за кордоном і хочете відразу зануритися в мовне середовище. Самостійне вивчення та спілкування на курсах сприятиме прогресу в освоєнні корейської мови.