Як вивчити чеську.

Якщо ви хочете стати одним з 12-ти мільйонів носіїв чеської мови, тоді вам потрібно виробити чіткий план його вивчення, а потім дотримуватися його кожен день. Важливу роль у цьому відіграватимуть та ефективні електронні ресурси.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - канцелярське приладдя;
  • - зошити;
  • - навушник/мікрофон;
  • - курси;
  • - гроші;
  • - наставник.
Інструкція
1
Знайдіть курси чеської мови в своєму місті чи по інтернету. Їх перевагою над іншими методами освоєння є занурення в мовне середовище і контроль викладача за вашими діями, чого практично неможливо добитися при самостійній підготовці. По-друге, ви зможете відразу застосувати лінгвістичні вміння на практиці, а саме - в діалогах з новачками і більш досвідченими студентами. Це допоможе вам розкріпачитися лінгвістично і психологічно.
2
Займайтеся з репетитором по скайпу або в реалі. Індивідуальні заняття можуть коштувати трохи дорожче, але все-таки вони не поступаються в ефективності освоєння чеської мови на курсах. Ви зможете скласти індивідуальну програму з викладачем. До того ж, він завжди буде вашим співрозмовником, а також буде спрямовувати саме до вашої мети у встановлені терміни. Однак вибирайте собі наставника дуже ретельно, розглядаючи кілька варіантів.
3
Вивчайте кожен день нові слова. Обов'язково відведіть для цієї мети окрему загальний зошит і почніть виписувати всі незнайомі лексичні одиниці без розбору. Пишіть навпроти чеського варіанту російський переклад і транскрипцію, якщо ви не можете запам'ятати вимову. Повторюйте їх протягом всього дня і проводите в кінці контроль, переводячи усно з російської на чеську. Просіть друга або родича перевіряти вас.
4
Скачайте аудіоматеріали собі на комп'ютер: аудіокасти, виступи дикторів і різні програми на чеському. Прослухати їх кожен день по 1 годині. Не прагніть зупиняти і переслушівать запис. Ваше завдання на першому етапі - привчити слух до іноземної мови. Згодом ви зможете вловлювати і сам сенс аудируемой мови.
5
Спілкуйтеся в групі по інтернету або на курсах. Найкращий варіант - носії мови. Їх ви можете знайти на сайті livemocha.com/learn-czech. Як тільки ви будете знати близько 1000 слів, тоді ви будете вже в стані комунікувати на побутові теми. Робіть це не менше 2 разів в кінці тижня. Все це допоможе закріпити ваші лінгвістичні навички на практиці.