Як виставити час на годиннику.

Операційна система Windows забезпечена функцією показу часу і дати. У нижньому правому куті робочого столу можна побачити ці параметри. Якщо з якої-небудь причини комп'ютер показує невірне час , необхідно налаштувати годинник.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Відкрийте вікно установки дати і часу на комп'ютері подвійним клацанням по годинах, розташованим у правому нижньому куті робочого столу.
2
У віконці встановіть правильний рік і місяць, користуючись випадають списками вкладки «Дата і час ». Дану вкладку можна відкрити у вікні налаштувань. Виберіть у таблиці днів тижня сьогоднішнє число, клацнувши по ньому лівою кнопкою миші.
3
В поле установки часу виділіть показник хвилин в правій секції («Час») даної вкладки. Встановіть точне число хвилин, користуючись клавішами навігації (стрілками вгору і вниз). Можна також вводити потрібні цифри з клавіатури або клацати стрілками праворуч від поля введення. Встановіть таким же чином правильне число секунд і годин.
4
У головному вікні програми перейдіть по вкладці «Часовий пояс», потім здійсніть вибір в випадаючому списку тимчасової зони свого регіону.
5
Якщо ваш комп'ютер входить в домен в локальній мережі, його годинник може синхронізуватися з часом сервера даного домена. Тоді вкладка «Час інтернету» виявиться недоступна в панелі налаштувань властивостей дати і часу. Якщо вкладка доступна, перейдіть по ній для синхронізації годинника комп'ютера з часом сервера.
6
Зробіть відмітку у верхнього краю вкладки (у відповідному чекбоксі), а в випадаючому списку виберіть доступний сервер точного часу. Якщо потрібної адреси немає в списку, його можна ввести вручну з клавіатури.
7
Натисніть кнопку «Оновити зараз», при цьому комп'ютер повинен бути підключений до інтернету. Відбудеться негайне синхронізація годин. Зафіксуйте зроблені зміни в налаштуваннях властивостей дати і часу, натиснувши кнопку ОК.
8
Якщо годинник, незважаючи на зроблені настройки, через якийсь час або при повторному включенні комп'ютера будуть показувати неправильний час , поміняйте акумулятор на материнській платі.
Періодичні збої в електроживленні або скачки напруги викликають збій дати на комп'ютері. Цього можна уникнути, якщо скористатися мережевим фільтром, який стабілізує напругу в мережі. До збою дати наводять і віруси, які проникають в систему з інтернету. Для того щоб виставити дату потрібно зробити нескладну процедуру.
Інструкція
1
Натисніть правою клавішею миші по годинах, які розташовуються в панелі швидкого доступу.
2
У вікні виберіть пункт «Налаштування дати/часу» і клацніть по ньому лівою клавішею миші.
3
Виберіть потрібний місяць, рік і число. Звірте час і при необхідності подкорректируйте його.
4
Після встановлення дати натисніть «Застосувати», потім «Ок». Після чого перевірте, чи змінилася дата на комп'ютері. Для цього наведіть курсор на годинник, якщо в з'являється вікні відображається правильна дата, то все пройшло успішно. Якщо ж ні, то повторіть все спочатку.