Як бути завжди позитивним.

Позитивні люди неодмінно притягують до себе увагу, вони викликають захоплення і повагу, і завжди оточені відмінною компаній. Стати таким може той, хто навчиться сприймати світ в іншому світлі, ніж звик.
Інструкція
1
Робіть акцент на позитивних моментах у своєму житті. Звертайте увагу навіть на дрібниці, наприклад, якщо яєчня з ранку особливо вдалася. Оцініть своє життя з боку, без детального її розгляду - дорослий симпатична людина, що має диплом про вищу освіту та роботу, яка приносить нормальний дохід. Адже насправді все не так вже й погано.
2
Дивіться на невдачі, як на уроки життя, а не постійну перешкоду. Песимісти постійно топчуться на місці, отримавши навіть невеликий стусан долі. Станьте оптимістом, і ваше життя зміниться. Зробили догану - буде привід поліпшити показники, посварилися з дівчиною - відмінний момент для романтичної вечері. Робіть висновок після кожного промаху: це і є шлях до позитивному настрою.
3
Посміхайтеся. Чим частіше ви будете це робити, тим краще буде настрій. Посміхайтеся знайомим і незнайомим, і навіть собі в дзеркало, починаючи з самого ранку. Виробивши таку звичку, ви побачите зміни.
4
Оточіть себе позитивними людьми. Ті, з ким ви спілкуєтеся, несуть певний заряд. Апатичні, злі люди передадуть вам свій настрій, і ви поступово станете на них схожими. Усміхнені же товариші завжди піднімуть настрій і залишать світлий слід від зустрічі.
5
Додайте кольору в свій гардероб. Ваш зовнішній вигляд відіграє величезну роль в настрої протягом цілого дня. Тому придбайте яскравий кардиган або светр, обзаведіться парою кольорових футболок, і ви відчуєте, як колір увійшов не тільки в гардероб, а й у ваше життя.
Зверніть увагу
Не порівнюйте себе з іншими. Всі люди різні: одним щось вдається краще, щось гірше. У вас свій індивідуальний шлях, і його етапи не завжди прості. Зате в кінці нього ви неодмінно досягнете успіху.
Корисна порада
Висипайтесь. Здоровий сон - запорука відмінного настрою, адже він забезпечує відмінне самопочуття на цілий день.
Життя наповнена різними враженнями і відчуттями. Негативні емоції роблять людей нещасними, підривають здоров'я і забарвлюють світ в темні фарби, тоді як позитивний настрій дарує гарне самопочуття, оптимізм і бажання «згорнути гори». Щоб завжди залишатися на позитиві , необхідно попрацювати над собою.
Інструкція
1
Шукайте позитив у всьому. Позитивні моменти можна знайти практично в будь життєвої ситуації - головне не сумувати. Задайте собі питання - навіщо вам послано це випробування, що з нього можна винести. Хорошим помічником у пошуку правильної відповіді може стати почуття гумору. Посмійтеся над неприємністю, і вона випарується без сліду.
2
Несіть відповідальність за своє життя. Ніколи не звинувачуйте оточуючих в тому, що відбувається з вами. Навпаки - даруєте посмішки та позитивний настрій, і люди сторицею повернуть їх вам.
3
Починайте день з чогось приємного. Нехай це буде смачний сніданок або гарна пісня, а може бути, поцілунок коханої людини. Маленькі ранкові радості можуть створити позитив на весь день, навіть якщо він буде заповнений нудними справами.
4
Знайдіть хорошу роботу. Якщо ваша справа не приносить вам ні морального, ні матеріального задоволення - це сигнал до пошуку нового заняття. Негатив, який ви відчуваєте щодня завдяки ненависній роботі, шкодить вашому емоційному і фізичному здоров'ю.
5
Більше рухайтеся. Людина створена для фізичної активності. Танці, пробіжки, плавання, фітнес - все це сприяє виробленню ендорфінів і дарує відчуття щастя. Правильно харчуйтеся - нестача деяких вітамінів і мікроелементів може зіпсувати ваше самопочуття і настрій. І, природно, висипайтеся.
6
Спілкуйтеся з позитивними і життєрадісними людьми. Вони зарядять вас своєю енергією і «заразять» хорошим настроєм. Проводьте більше вільного часу з близькими - їх любов зробить вас набагато щасливішим.
7
Полюбіть себе. Не має значення, скільки у вас недоліків - любите себе і вас полюблять оточуючі. А що ще важливіше - ви зможете полюбити і інших людей.
8
Навчіться розслаблятися. Час від часу дозволяйте собі дороге задоволення - сеанс спа-процедур, масаж, подорож, вечірку і т.д.
9
Завжди пам'ятайте - життя триває і тільки ви коваль свого щастя!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=a7m1QyIuRw0