Як клеїти правильно стельовий плінтус.

Стельовий плінтус - це не просто симпатична дрібничка, що прикрашає стики між стелею і стінами, але ще й досить корисна річ. Варто стельовий плінтус порівняно недорого, зате він дозволяє залишати стики стель і стін в чистоті, притискає собою до стіни верхні краї шпалер, тим самим перешкоджаючи їх відклеювання. Якщо ви збираєтеся фарбувати плінтус а, то клейте їх до фарбування стелі.
Вам знадобиться
  • Драбина;
  • Клей;
  • Кисть з ємністю для води для зняття виступив клею;
  • Скотч або шпильки для фіксування плінтуса при розбіжності.
Інструкція
1
Наклеюйте стелі обов'язково до остаточно фарбування стелі. Чи не заштовхує плінтус в кожну нерівність на стіні, інакше можна його деформувати. Нехай лінії будуть не зовсім прямі, зате без вм'ятин і нерівностей. Краще потім невелику щілину у стелі або стіни зашпаклювати. Герметиком тут користуватися абсолютно не обов'язково. Далі зашкурити примикання стіни, а до остаточної фарбування стелі - стики з нижньої поличкою плінтус а, щоб видалити «ляпи» шпаклівки.
2
Клей слід наносити точками через кожні 10 см. Все рідні торці необхідно зрізати, бо вони погано стикуються. Зробивши стик, подивіться, чи не розходиться він. Якщо розходиться, приколіть плінтус до стіни за допомогою голок або приклейте його скотчем. Після остаточного зміцнення на стіні плінтус може сидіти на ній нерівно, десь вигинаючись назовні або всередину. Просто огляньте стіну, вставляючи подекуди шматочки пінопласту для вирівнювання плінтус а.
3
Уникайте коротких шматочків плінтус а. Нехай краще ви візьмете два середніх відрізка плінтус а, ніж один довгий і один короткий. Всі стики, за винятком кутових, прошпаклюйте на наступний день після наклеювання плінтус ів. Підійде гіпсова шпаклівка з додаванням водоемульсійною фарби.
4
Проведіть кромку шпателя вздовж пінопластового плінтус а, щоб видалити залишки шпаклівки, після чого візьміть залишки наждачного паперу і обробіть ними ділянка стіни, що примикає до плінтус у, начисто . Шматки шкурки слід згинати навпіл або в трубочку - так найзручніше.
5
Тепер заґрунтуйте стелю, а потім пофарбуйте його разом з плінтус ами. Невеликі щілини у стелі замазуйте тієї ж самої жорсткої пензлем, якій ви прибирали надлишки клею.
6
Якщо з'явилася необхідність закруглити плінтус , зробити це можна: тонким ножівковим полотном зробіть на внутрішній стороні плінтус а не дуже глибокі і часті Надпіли. Зашпаклюйте їх вже після поклейки і повного висихання, так само як і стики, але тільки пензлем. Такі нестандартні дії краще передбачити відразу, щоб закупити плінтус а з запасом. А повчитися робити якісні пропили для закруглення плінтус ов ви зможете на обрізках.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Sovgxm6BbpY