Як ввести текст для перекладу.

З розвитком сучасних технологій перевести текст з однієї мови на іншу стало набагато простіше. Досить скористатися одним з інтернет-сервісів, що надають подібні послуги в режимі on-line.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - on-line перекладач.
Інструкція
1
Відкрийте будь-яку з відомих пошукових систем, наприклад, Google або Yandex. Наберіть в рядку пошуку: «перекладач» або «перекладач онлайн». Перед вами з'явиться список інтернет-перекладачів, які працюють в реальному часі. Серед них можуть бути ресурси, розташовані за наступними адресами: http://translate.google.ru, http://www.translate.ru, http://radugaslov.ru/promt.htm, http://www.ru .all-biz.info/translate/та інші.
2
Відкрийте онлайн-перекладач, всі подібні програми працюють за однаковим принципом. У його вікні ви побачите два невеликих віконця: одне для вихідного текст а й інше для результату роботи.
3
Скопіюйте потрібний для перекладу текст в буфер обміну і потім вставте його за допомогою опцій кон текст ного меню в вихідне поле. Зверніть увагу на кнопки вибору потрібної мови.
4
Позначте вихідний мова вашого текст а і той, на який потрібно перевести. Потім натисніть кнопку «Перевести». Текст за секунду-дві переведеться на іншу мову.
5
Перед переведенням розділіть вихідний складний текст на прості речення. Це наблизить результат роботи on-line перекладача до максимально точного. У зв'язку з особливостями кожного окремого мови дані сервіси не завжди переводять правильно складні форми.
6
Якщо вам потрібно перевести повністю яку-небудь інтернет-сторінку, введіть (скопіюйте і вставте) адресу даної сторінки в поле вихідного текст а і натисніть кнопку «Перевести».
7
У випадку, якщо отриманий результат вас не задовольняє з яких-небудь причин (безглуздя, не всі слова переведені і т.п.), спробуйте скористатися іншим аналогічним сервісом.
8
Надає можливість перекладу окремих текст ових фрагментів і програма MS Word 2010. Насамперед, відкрийте потрібний вам файл. Потім перейдіть на вкладку «Рецензування», в групі «Мова» виберіть опцію «Переклад» і далі дійте за підказками кон текст ного меню програми.