Як вибрати стінку.

Стінка - побутова назва набору меблевих модулів, здатних вмістити масу різноманітних речей - від одягу і побутової техніки до книг і дрібничок. Правильно підібрана стінка не тільки багатофункціональна і зручна. Вона здатна по-справжньому прикрасити кімнату і стати важливим елементом декору.
Інструкція
1
Вирішіть, який розмір майбутньої стінки оптимальний для ваших потреб. Вона може зайняти всю стіну або тільки її частину, мати у своєму складі відкриті стелажі, полиці, комоди і шафи з дверцятами. Ви можете вибрати готову модель або скомпонувати власний набір секцій, купити готову стінку або замовити її в меблевій майстерні за власним ескізом.
2
Виберіть матеріал, з якого буде виготовлена стінка. Найдорожчі моделі роблять з натурального дерева - дуба, бука, вишні, горіха. Варіанти простіше виготовляють з ДСП, МДФ або пластика. Поверхня може бути фарбованої, полірованої або покритої декоративною плівкою.
3
Класичні моделі встановлюються уздовж довгої стіни приміщення. Однак ви можете віддати перевагу інший варіант - наприклад, кутову стінку . Така модель краща, якщо ваша стінка включає кілька вузьких платтяних шаф або відкритих полиць. Довгу комбінацію можна розділити на дві частини і встановити в різних кутках кімнати.
4
Вибір між глухими орними дверцями і відкритими полицями залежить від стилю вашої кімнати. Велика кількість скла, дзеркал і відкритих просторів зробить приміщення більш просторим і підійде для обстановки в стилі хай-тек або сучасна еклектика. Закриті шафи й комоди з масиву дерева додадуть камерність і затишок. Такі стінки добре поєднуються з класичною м'якими меблями і декоративними портьєрами.
5
Комбінуючи секції, виходите з власних потреб. Якщо у вас багато книг, встановіть більше стелажів і полиць. Для колекції дрібничок і посуду знадобляться засклені вітрини. Якщо ви хочете встановити теле- і аудіо апаратуру, подбайте про наявність зручних низьких секцій і панелей, крізь які можна пропустити шнури.
6
Не варто включати в лінійну стінку довгі платтяні шафи - така модель буде виглядати похмуро. Стінка для вітальні не повинна ставати сховищем всього сімейного гардероба. Моделі, призначені для дитячої, можуть включати в себе безліч відкритих полиць для іграшок і просторі ящики з плавним ходом, де зберігатиметься одяг.