Як вивчити татарську мову.

На татарському мовою спілкуються не менше 5 мільйонів чоловік на території Росії, в колишніх республіках, а також закордоном. До того ж він є другим за поширеністю в нашій країні. Тому якщо у вас є завдання його освоїти, вам варто дотримуватися певного плану.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - канцелярське приладдя;
  • - навушники/мікрофон;
  • - клуб спілкування;
  • - співрозмовники.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт tatarplanet.ru і завантажте собі на робочий стіл розмовник і підручник для новачків. Почніть з вивчення фонетики, а саме: звуків, букв і правил читання. Тільки пройшовши цей етап, ви зможете правильно читати і розуміти мову. Не забувайте записувати в окремий блокнот по 15 нових слів щодня. Навчайте їх перед сном і повторюйте вранці. В кінці кожного тижня влаштовуйте перевірки вивченого матеріалу.
2
Приділіть особливу увагу читанню простих речень і текстів. Вони можуть як раз перебувати в підручнику-самовчителі або в іншій літературі, яку ви знайдете за посиланням нижче. Ще дуже важливий момент - аудіювання швидкого мовлення носіїв татарської мови.
3
Скачайте собі на комп'ютер аудиокурс на сайті detkiuch.ru. Займіться прослуховуванням записів. Робіть це кожен день по 1 годині, і тоді ви швидко звикнете до нової мови. Це вам допоможе в майбутньому реагувати на мову носія мови дуже продуктивно.
4
Запишіться на курси татарської мови. Як тільки ви наберете оптимальну початкову лексичну базу в 500 слів, ви зможете вже говорити і відповідати на запит співрозмовника. Це найбільш підходящий момент для відпрацювання комунікативних навичок на курсах мови.
5
Вони можуть проходити як в реалі, так в інтернет-кімнатах. Але для другого варіанту вам знадобляться навушники, мікрофон і досить швидкісний інтернет. Відвідуйте такого роду курси хоча б 1 раз на тиждень, спілкуйтеся і задавайте ваші питання.
6
Говорите татарською мовою якомога частіше, осягаючи також і особливості культури цього народу. Для цього ви можете поїхати в Казань на якийсь час, щоб побувати на концертах, презентаціях, зборах. Це занурить вас в природне мовне середовище, яке сприятиме розширенню вашого кругозору та розвитку розмовних умінь.
Зверніть увагу
Щоб спілкуватися мовою не тільки на побутові теми, а на більш професійному рівні, вам знадобиться досвідчений викладач або спеціалізовані курси в Татарстані.