Як вимочувати оселедець. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Солона оселедець - дуже корисний продукт, її можна подавати на стіл як закуску, просто в нарізаному вигляді з маслом і цибулею. А ще додавати в різні салати. На жаль, часто куплена оселедець виявляється пересоленої, і тому її треба вимочити. Зробити це можна кількома способами.
Вам знадобиться
    • вода;
    • молоко;
    • міцний чай.
Інструкція
1
Якщо ви маєте справу з жирною тушкою з ніжною м'якоттю, то її можна вимочити в свежезаваренним чорному чаї. Він додасть рибі щільність, завдяки дубильних речовин, а також видалить зайву сіль. Приготуйте міцний настій чаю, охолодіть і покладіть в нього попередньо випотрошену оселедець , молочка та ікру. Чай можна злегка підсолодити, тоді смак риби стане краще.
2
Занадто пересолену оселедець, крім того, ще й з сухуватої м'якоттю, вимочуйте у воді, міняючи її кожні 3 години. Залежно від кількості солі на це може піти до 2 діб. Якщо є можливість, то помістіть рибу під струмінь води на кілька годин. Для цього покладіть випотрошену оселедець в каструлю, притисніть вантажем, поставте в раковину і пустіть воду.
3
Оселедець міцного засолу після кількох годин вимочування у воді потримайте трохи в молоці. Вона стане набагато ніжніше, м'якше і смачніше. Але спочатку розріжте рибу на шматочки або розділіть на філе, видаливши хребет і голову. У молоці можна вимочувати не надто солону оселедець без попередньої витримки у воді. Залийте рибу цілісним або розбавленим молоком з розрахунку на 1 кг оселедця 250 мл рідини. Вимочуйте не менше 3 годин.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що вимочений оселедець швидко псується, тому використовуйте відразу ж для приготування страв. Вода для вимочування риби повинна бути холодною, не більше 12 градусів С. Салати з додаванням оселедця зберігайте в холодильнику до 10-12 годин.
Корисна порада
Позбутися від рибного запаху можна, якщо вимити посуд, ножі та обробну дошку холодною водою з милом. Після цього наскрібши дошку ножем і обдайте окропом. Використовуйте для риби та інших продуктів окремий інвентарь.Прі покупці оселедця зверніть увагу, щоб на ній не було «іржі», яка утворюється при тривалому зберіганні і попаданні кисню. Така риба має гіркий присмак і видалити його не вдасться навіть багатогодинним вимочуванням.